כריסטין של נשות האחות מכחישה את חסימת קודי, הפיוס של מרי

משתפת בצד שלה. נשות אחות כוכב כריסטין בראון הגיב ל קודי בראוןהטענות של זה שהיא חסמה את התפייסותו איתן מרי בראון.

בקליפ טיזר לחלק 2 של נשות אחיות: אחת על אחת מיוחד משותף על ידי בידור הערבכריסטין, 50, הטיחה את קודי, 53, על כך שהפיצה "שקרים" לגבי מעורבותה בסוף מערכת היחסים שלו עם מרי, 51.

"זה ממש מתסכל ופוגעני כרגע. אין סיכוי שלא אתמוך בו ובמרי בזוגיות נהדרת אם זה מה ששניהם רצו", אמרה למנחה. סוקניה קרישנן. "זה לגמרי מגוחך."

כריסטין הוסיפה כי הטענות של קודי היו "מעוותות" ושאין "אין סיכוי" שהיא רצתה להתערב במערכת היחסים שלהם. "אני כל כך מתוסכל שהוא פשוט לא מכיר אותי. שהוא יעוות את המילים שלי כדי לחשוב איכשהו שאני אגיד משהו כזה", אמרה. "ושהוא יגיד את זה ויפיץ את השקר הזה זה מה שמתסכל. זה שקר. זה לא אני ולעולם לא אעשה את זה".

מרי גם הגיבה לטענותיו של קודי, והודתה שהיא "מעולם לא שמעה את זה מפיו" שכריסטין מנעה לכאורה את הפיוס שלהם.

"זה מוזר שכריסטין לא זוכרת שום דבר מזה בכלל," אמרה מרי. "אז ממש אין לי מושג."

בינתיים, רובין בראון טענה ש"נאמר לה" שקודי רוצה לעבוד על הבעיות שלו עם אשתו הראשונה ורמזה כי מבשלת עם רק כריסטין המארח מילא תפקיד בסוף נישואיהם.

"לא ידעתי שזה קשור לזה, אבל אני מניח שהיא התפרקה", אמרה רובין, בת 44, על כריסטין. "היא הייתה בבית שלי והיא התפרקה. אני מרגיש כל כך רע, אני לא רוצה לדבר עליה. אבל פשוט ראיתי אותה מתפרקת החוצה, ולא ידעתי על מה מדובר".

מרי אישרה שהיא וקודי סיימו את נישואיהם במהלך חלק 1 של נשות אחיות: אחת על אחת הפרק, ששודר ב-18 בדצמבר.

גם במהלך הספיישל, הפטריארך בראון הודה שהוא רצה לתת לנישואיו עם מרי הזדמנות נוספת לאחר שהיא העניקה לו פינוקים של רייס קריספיז לרגל יום השנה ה-30 שלהם.

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

"כשעברנו לפלגסטף, אריזונה, ניסיתי להתפייס עם מרי", הוא נזכר. "מרי נתנה לי את המתנה המגניבה הזו, ואני במקום הזה מספרת ג'אנל [Brown]כריסטין ורובין שאוכל להתפייס עם מרי."

קודי המשיך וטען שכריסטין הייתה נגדו לתקן את מערכת היחסים שלו עם מרי וצעק במסיבה משפחתית "שהיא בנישואים חסרי אהבה".

כשסוקניה, בן 51, שאל את קודי מדוע לדעתו כריסטין תגיב כך, איש הטלוויזיה הגיב: "ניסיתי להתפייס עם מרי. יש משהו לא בסדר ביחסים בין מרי לכריסטין".

קישור מקור