כריסטין בראון של נשות האחות מספרת בטעות

כריסטין של נשות האחות על קודי לשעבר לא 'נמשך' אליה

נכנסת לשלה. כריסטין בראון היה כנה לגבי האקס קודי בראון אומר שהוא לא "נמשך" אליה ביום חתונתם, דבר שהוא חשף במהלך בכורה של עונה 17 שֶׁל נשות אחות בספטמבר 2022.

"למעשה, זה היה רגע מעצים, קשה ככל שהיה", אמר כוכב הריאליטי, בן 50, כשהופיע בפרק ה-2 בדצמבר של "חיי המציאות עם קייט קייסי"פודקאסט. "אני קצת מסתכל אחורה ואני אומר, 'אה, אני יכול לראות איפה לא היית כאן וכאן וכאן וכאן וכאן וכאן'. אבל אתה יודע מה, אם זה קורה כל כך הרבה זמן, סיימתי. זה נגמר. אני לא אמשיך להעמיד פנים ואני לא מתכוון להמשיך לעשות את זה".

כריסטין המשיכה לספר למארח קייט קייסי שלמרות שבתחילה לשמוע את הודאתו של קודי היה קשה, זה אישר שלעזוב אותו זה הדבר הנכון לעשות. "אם באמת לא נמשכת אליי, ואם באמת לא באמת רצית מערכת יחסים איתי, ולא באמת רצית לבלות איתי… זה היה כמעט כאילו הנטל הזה הוסר", היא נמשך. "והייתי כמו, 'בסדר, אז הגיע הזמן להמשיך הלאה'."

במהלך הבכורה של עונה 17 של תוכנית TLC, קודי, בן 53, זעזע הן את כריסטין והן את הצופים כשסיפר לה מה הוא מרגיש כלפיה כשהתחתנו רוחנית ב-25 במרץ 1994. "בסדר, אז אנחנו יכולים לפענח את זה עוד יותר כי זה נכון שאני לא נמשך אליך כשהתחתנו", אמר איש העסקים. "הרגשתי לחוץ להיכנס לנישואים. לא ידעתי טוב יותר באותה תקופה".

TLC

בפרק עונה 16 ששודר ב-23 בינואר (וכנראה צולם ב-2021), בישול עם רק כריסטין כוכב חשפה כי היא והפטריארך בראון היו הפסיק להיות אינטימי – חלק ממערכת היחסים שלהם היא העריכה במהלך השנים. "אז הוא זוכה לנישואים אינטימיים עם נשים אחרות אבל לא איתי? ואני, מה? לא יהיה לי כלום לשארית חיי?" היא שאלה את המצלמות, והוסיפה מאוחר יותר: "הלב שלי נשבר למען האמת איתך. זה לא נישואים אמיתיים. אני לא מעוניין בנישואים למחצה או בנישואים חלקיים או בכל מה שיש לנו”.

כריסטין – חולקת שישה ילדים, אספין, מיקלטי, גוונדליןYsabel, Truely ו-Paedon with Kody – הכריזו על פיצולם בנובמבר 2021 בפוסט באינסטגרם.

"אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו ועשיתי את ההחלטה הקשה לעזוב", קריסטין שיתפה בזמן. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדינו היפים ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו. באהבה, כריסטין בראון."

נציגי קודי בראון לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור