כריסטין של נשות האחות, רובין בראון מתאחדים למען לידת מיקלטי

ביחד! נשות אחות כוכבים כריסטין בראון ו רובין בראון התאחדו לרגע נדיר ביחד אחרי בתה של כריסטין מיקלטי בראון ילדה את התאומים שלה, אייס וארצ'ר.

"רק רוצה להודות לאמהות המדהימות שלנו שבאו לעזור לנו. אתם [are] הכי טוב!" בעלה של מיקלטי, אנטוניו "טוני" פדרוןכיתוב an אינסטגרם פוסט ביום רביעי, 23 בנובמבר. התמונה הראשונה בקרוסלה שלו הציגה את כריסטין, בת 50, מצטלמת מימין של טוני ואת רובין, בת 44, עומדת משמאלו. השלישייה חייכה לצילום במה שנראה כחדר בית חולים.

המפגש המחודש של כריסטין ורובין מגיע על רקע מערכת היחסים המתוחה שלהם, שהתנהלה בעקבות פרידתה של כריסטין מ קודי בראון במהלך עונה 17 של סדרת המצליחה TLC.

מלבד בישול עם רק כריסטין כוכבת שבעבר תייג את רובין כאשתו ה"אהובה" של קודי מוקדם יותר העונה, שתי הנשים גם נקלעו לחילופי דברים מתוחים בפרק ה-13 בנובמבר.

"האם אתה במקום שבו אתה רק רוצה ללכת לעשות את שלך, ואלה של הילדים את זה [you] לנהל איתם מערכת יחסים, תבלה איתם זמן", שאלה מייסדת My Sisterwife's Closet את כריסטין. "וכולנו, שאולי אין לך מערכת יחסים מצוינת איתם, האם אנחנו רק צריכים, כאילו, לתת לך את המרחב שלך?

באדיבות אנטוניו פדרון/אינסטגרם

האחות לשעבר השיבה שהיא זקוקה ל"מרחב" גם מרובין וגם מרי בראוןוציין שלשלושתם מעולם לא הייתה מערכת יחסים קרובה כמו כריסטין ג'נל בראון.

"מבחינת היחסים עם המבוגרים האחרים, אני חושבת שג'אנל ואני סופר קרובים", הסבירה כריסטין. "אבל אני לא כל כך קרוב לשארכם. ובינתיים, אני צריך את זה ככה."

למרות הדרמה ביניהם, בתה של כריסטין מיקלטי, בת 26, שמרה על הקשר ההדוק שלה עם השניים. רובין גם נכחה בלידה של בתו של מיקלטי אבלון דרך זום באפריל 2021.

"אני כל כך שמחה שבאת לראות אותנו עם כל מה שקורה עם אמא שלך וכל דבר כזה", אמר רובין ל-Mykelti במהלך סצנה נפרדת של הפרק של 13 בנובמבר, בהתייחס לדינמיקה של המשפחה הפוליגמית לאחר עזיבתה של כריסטין. "אני רק מעריך שבאת."

"את עדיין אמא, רובין," התעקשה מיקלטי, ובעלה, טוני, בן 28, הוסיף, "וסבתא".

כריסטין גם שקלה את מערכת היחסים של בתה הביולוגית עם רובין.

"למרות שאני יודע שיש לי 100 אחוז תמיכה ממיקלטי, אני יודע שהיא גם תומכת ברובין 100 אחוז", הסביר תושב יוטה במהלך הפרק של יום ראשון, 20 בנובמבר. "היא יכולה להתאזן כמו אף אחד שאני לא מכירה."קישור מקור