כריסטין תומכת בג'אנל בין קודי פיצול

שליחת יד וירטואלית. נשות אחות כוכב כריסטין בראון שיתף הודעה תומכת זמן קצר לאחר מכן בקשר פרסמה את החדשות של ג'נל בראון ו קודי בראוןהפיצול הבלתי נמנע של

"מעבר למקום הזה של זעם ודמעות, המבטים אינם אלא זוועת הצל", דיקלמה אמא ​​לשישה, בת 50. אינסטגרם סליל ביום שני, 12 בדצמבר. "ועם זאת, איום השנים מוצא וימצא אותי ללא פחד".

בכיתוב, כוכבת TLC כתבה שהיא הרגישה את השיר מעורר ההשראה, אינוויקטוס, "יכול להיות רעיון נהדר", תוך הוספת ההאשטאגים, "אני הקפטן של נשמתי" ו"יש לך מטרה."

מסר החוסן של כריסטין מגיע ימים ספורים לאחר מכן בקשר אישרה בלעדית שאחותה לשעבר ג'אנל סיימה רשמית את נישואיה לקודי לאחר חודשים של מתח מול המצלמה.

"ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", סיפר מקורב בקשרוהוסיפה שג'אנל "גדלה ממנו".

בפרק ה-11 בדצמבר של הסדרה, קודי אישר ששניים מארבעת נישואיו הסתיימו. "אני נפרד מג'אנל, ואני גרוש מכריסטין", אמר אב ל-18 למצלמות. קודי נשאר נשוי רוחנית אליו מרי בראוןממנו התגרש כדי להינשא כחוק, רובין בראון ב 2014.

בסצנה אחרת, ג'אנל הסבירה שכללי הבריאות הנוקשים של קודי במהלך מגיפת COVID-19 הביאו אותה לאמץ את עצמאותה ולהבין מה "מגיע לה".

Discovery+

ג'אנל וקודי היו בנישואים רוחניים מאז 1993 וחולקים שישה ילדים יחד – לוגן בראון, מאדי בראון, האנטר בראון, גאריסון בראון, גבריאל בראון ו סוואנה בראון.

כריסטין הכריזה לראשונה על סיום מערכת היחסים שלה ושל קודי בנובמבר 2021, ולמרות שזה היה קו עלילה בולט של עונה 17, המצלמות גם תפסו את ג'אנל וקודי מתנגחות בראשם כשהם מתווכחים על פרוטוקולי מגיפה, סידורי חיים והדינמיקה המשפחתית המשתנה.

ג'אנל לא הסכימה כיצד לנווט את המשבר הבריאותי עבור משפחתם בת 23, סירבה לפעול לפי הכללים הנוקשים שלו, ואמרה לו בעבר "להפסיק" במהלך ויכוח אינטנסיבי על תוכניות החופשה שלהם לשנת 2020.

"ב-18 החודשים האחרונים, הבנתי שאני די טובה", אמרה ג'אנל במהלך הווידוי האחרון שלה. "אני עצמאי, ואני לא עומד כאן ויצעקו עליי. אני פשוט לא צריך את זה."קישור מקור