כריסטינה אגילרה תמונות ביקיני: תמונות בגד הים החמות ביותר

כריסטינה אגילרה תמונות ביקיני: תמונות בגד הים החמות ביותר

ג'יני בבקבוק או ביקיני? כך או כך, אמן מוזיקלי כריסטינה אגילרה תמיד הורגת בכל בגד ים שהיא לובשת! בזמן שהיא נוהגת לעדכן את העוקבים שלה ברשתות החברתיות בתמונות משפחתיות וברגעי חופשה, זמרת "פייטר" שיתפה גם כמה תמונות ביקיני ובגד ים לוהטים במהלך השנים.

"שחייה מטעינה לאור ירח," היא כתבה אינסטגרם פוסט במרץ 2020, מציג אותה מנדנדת מקשה אחת שחורה בבריכה.

בעוד כריסטינה מעודדת ביטחון עצמי ברשתות החברתיות ובמוזיקה שלה, היא הצביעה בעבר על הלחצים שנשים מתמודדות איתם בנוגע לגופניות. בראיון באפריל 2021 עם בְּרִיאוּת במגזין, כריסטינה פתחה על הימים הראשונים בקריירה שלה.

"אני חושבת שלכולנו יש את הימים הטובים שלנו ואת הימים הרעים שלנו באיך שאנחנו מרגישים לגבי עצמנו", אמרה לרשת. "כשנכנסתי לעסק הזה, שנאתי להיות סופר רזה. ברגע שמלאו לי 21, התחלתי למלא קצת, ואהבתי את הקימורים החדשים שלי. הערכתי שיש לי שלל. תמיד אמרתי שנשים הרבה יותר מעניינות להסתכל עליהן מגברים!"

בזמן שהיא התעקשה לאמץ את צורת גופה הנוכחית, ה בּוּרלֶסקָה השחקנית הודתה שהיא מתקשה להסתכל על התמונות המוקדמות של [herself] כי [she] זכור[s] מרגיש כל כך חסר ביטחון" באותו זמן.

"לעולם לא הייתי רוצה לחיות מחדש את שנות ה-20 שלי – אתה כל כך בראש שלך ומוצא את הביטחון שלך", המשיכה. "ככל שאתה מתבגר, אתה מפסיק להשוות את עצמך לאנשים אחרים ומתחיל להעריך את הגוף שלך ולהיות הבעלים שלו."

כריסטינה הוסיפה, "לקבל את עצמך זה מה שבאמת עוסק ביופי. כמה שאני גם אוהבת להיות נערת גלאם ולשחק להתלבש למצלמה, כשהכל יורד, זה מה שבסופו של דבר הכי מתגמל – להיות מסוגל להרגיש ממש טוב עם מי שבוהה בך בחזרה במראה, כי אתה בבעלות על הכל."

מכיוון שהאמן "ג'יני בבקבוק" היא אמא לשניים – חולקת את הבת סאמר ריין ראטלר עם הארוס שלה, מתיו ראטלרוהבן מקס לירון ברטמן עם הבעל לשעבר ג'ורדן בראטמןכריסטינה גם דיברה על הדוגמה שהיא רוצה לתת להם מבחינת תפיסת דימוי גוף.

"אני ממש נזהרת אם הבת שלי שם כשאני עושה צילומים", אמרה כריסטינה. "אני רוצה לוודא שכשהיא רואה את אמא בשיער ובאיפור, היא תבין שזה לא מה שחשוב. אם היא צריכה את תשומת ליבי, אני עוצר הכל ומסתכל לה בעיניים ומקשיב לה. אני רוצה לוודא שהיא מבינה שזה חלק מהעבודה של אמא, אבל זה מה שאני יוצר שחשוב יותר. אין דרך נכונה או לא נכונה כשזה מגיע לילדים שלי. אני פשוט מנסה לעודד אותם להיות האני שלהם".

כוכבת הפופ "ליידי מרמלדה" ממשיכה ליצור תקדים חזק לילדיה ולמעריציה, מכיוון שהיא עדיין מקדמת אהבה עצמית בכל פעם שהיא יכולה!

גלול דרך הגלריה כדי לראות את תמונות הביקיני המדהימות של כריסטינה.קישור מקור