באושר ועושר!  כריסטינה האק וג'וש הול נשואים אחרי שנה של היכרויות

'כריסטינה בארץ' של HGTV עונה 1: בכורה, פרטים

מהחוף ועד הארץ! כריסטינה הול (לבית Haack) היא אחת הכוכבות הפופולריות ביותר של HGTV, לאור הצלחתה עם תוכניות כמו פליפ או פלופ ו כריסטינה על החוף. כעת, המתווך ומומחית השיפוצים פונה לאזור הכפרי בסדרה האחרונה שלה, כריסטינה בארץ. המשיכו לקרוא כדי לגלות כל מה שצריך לדעת על התוכנית החדשה, כולל תאריך הבכורה, צוות השחקנים, פרטים ועוד.

מה זה 'כריסטינה בארץ'?

כריסטינה בארץ הוא ספין-אוף של HGTVמופע השיפוץ הלהיט של כריסטינה על החוף. הסדרה החדשה מתרחשת בנאשוויל, טנסי, ובא פוסט באינסטגרם בנובמבר 2022כריסטינה לא יכלה להפסיק להתפרץ על "הפרויקט החדש האהוב עליה אי פעם", מתלהבת מהזמן שהיא ומשפחתה בילו באזור הכפרי עד כה.

"התאהבתי בטנסי וזה באמת הפך להיות הבית שלנו הרחק מהבית. אנחנו נהנים מכל ההטבות של חיים כפרי – האנשים הידידותיים, האוויר הנקי, הטבע ושמי הלילה הצלולים. האפשרות להצמיח את עסקי העיצוב שלי גם כאן וגם בקליפורניה היא הגשמת חלום", היא כתבה, והוסיפה מאוחר יותר, "יש לנו צוות מדהים גם בקליפורניה וגם בטנסי ואני אסירת תודה על כל עבודת הצוות שהושקעה שתי ההופעות מתרחשות בו זמנית. אני יודע שכולכם תאהבו את התוכנית הזאת כמונו ותתאהבו בדרום!"

מי ב"כריסטינה בארץ"?

כריסטינה ובעלה, ג'וש הוללא רק מככב כריסטינה בארץ, אבל גם משמשים כמפיקים שותפים של סדרת HGTV המצופה. ה פליפ או פלופ אלום ציינה בפוסט באינסטגרם מנובמבר 2022 שאחותו של בעלה, סטייסיובעלה, יואלהצטרף לזוג בפרק הראשון.

בנוסף, ילדיה של כריסטינה, הבת טיילור והבן בריידן – אותם היא חולקת עם בעלה לשעבר טארק אל מוסא – והבן האדסון, את מי היא חולקת עם הבעל לשעבר נמלה אנסטדמיועדים להופיע לאורך כל הסדרה בת ששת הפרקים.

מיהו בעלה של כריסטינה הול, ג'וש הול?

ג'וש הוא מתווך מאוסטין, טקסס, שגדל בקליפורניה. הוא וכריסטינה התחילו לצאת במרץ 2021, פרסמו את מערכת היחסים שלהם ביולי והתארסו בספטמבר באותה שנה. הזוג התחתן אז באפריל 2022, בקשר מְאוּשָׁר.

באדיבות כריסטינה הול/אינסטגרם

בדצמבר 2022, קצין אכיפת החוק לשעבר כתב הודעה מתוקה לצוות השחקנים והצוות של כריסטינה בארץ לאחר חשיפת הפקה לעונה 1 עטופה באותו חודש.

"איזו נסיעה! מה שהתחיל כסתם רעיון מהנה להסתובב ב-TN עם אחותי ובעלה הפך למציאות עבור כריסטינה ואני", כתב ג'וש. "TN היא מקום מאוד מיוחד עבורנו והגעה לעבודה/לשחק תוך כדי עזרה למספר משפחות מדהימות זה כל מה שיכולנו לדמיין. כריסטינה, אני, ההפקה והצוות המדהים השקיעו הרבה עבודה קשה והתוצאות יופיעו כשהתוכנית תעלה בבכורה".

האם 'כריסטינה על החוף' בוטלה?

נכון לינואר 2023, HGTV עדיין לא חשפה תאריך יציאה לעונה 5 של כריסטינה על החוף; עם זאת, עונה 4 של התוכנית הפופולרית הוקרן לראשונה ברשת בדצמבר 2022.

מתי 'כריסטינה בארץ' מופיעה בבכורה ב-HGTV?

כריסטינה בארץ בכורה ב-HGTV ביום חמישי, 12 בינואר, 2023, בשעה 20:00 שעון החוף המזרחי.קישור מקור