כריסטינה הול, הת'ר ריי יאנג שתפו הודעה לאחר קרב

לשים את ההבדלים ביניהם בצד. כריסטינה הול ו הת'ר ריי יאנג שיתפו הודעה משותפת על "מצב מפחיד" לאחר שנקלעו לוויכוח לכאורה בזמן שהשתתפו בכריסטינה טארק אל מוסאמשחק הכדורגל של הבן של בריידן.

בעקבות התקרית, כריסטינה, בת 38, פרסמה הצהרה עם בעלה ג'וש הולטארק, 40, ואשתו הת'ר, 34. "24 שעות לחוצות אבל תזכורת טובה עד כמה חשובה עבודת צוות/הורות משותפת", פליפ או פלופ אלום כתבה דרך ה-Instagram Story שלה ביום שני, 9 במאי. הטקסט נכתב על תמונה של בריידן, בן 6, מופיע במצב רוח טוב כשהיה בבית החולים.

"כולנו היינו בלחץ אבל כשזה באמת חשוב, כולנו היינו שם בשביל שבריידן עשה את חלקנו", נמשכה ההצהרה. "לפעמים מצב מפחיד יכול להיות קריאת השכמה טובה. בסופו של דבר, כל שאר הדברים הם רק 'רעש', מה שחשוב זה הילדים".

כריסטינה פרסמה את ההצהרה המשותפת שעות לאחר שדווח כי היא והת'ר נקלעו לוויכוח סוער במשחק הכדורגל של בריידן בשבת, 7 במאי. טארק צולם כשהיא מושכת את מכירת שקיעה מככבת ליד היד כשהיא נראתה בדיון אינטנסיבי עם כריסטינה, לפי הדיילי מייל. חוסר ההסכמה נמשך כאשר טארק וג'וש נראו מתווכחים ומאמן הכדורגל נאלץ להפריד ביניהם.

באדיבות כריסטינה הול/אינסטגרם

"נושא אישי נדון ומאז נפתר. אנחנו מתמקדים בהורות משותפת כצוות שמתקדם", אמרו שני הנציגים של כוכבי הריאליטי בקשר בעקבות האירוע הציבורי.

ימים לאחר מכן, כריסטינה חשפה את זה בריידן עבר כריתת תוספתן חירום והסרה של הדיברטיקולום של מקל שלו ב-8 במאי. "12 שעות מפחידות לנו ההורים [and] הורים חורגים", כתב כוכב HGTV באמצעות אינסטגרם. "אין כמו לראות את הילד שלך עם כאבי תופת… למרבה המזל, הניתוח עבר בסדר, והוא מתאושש ובמצב רוח טוב."

ה כריסטינה על החוף הכוכב המשיך לשבח את הצוות ה"מדהים" בבית החולים מיסיון. "אשרי שיש לך שלושה בריאים [and] ילדים מאושרים, משפחה וחברים אכפתיים ובעל שעומד לצידי", המשיכה.

טארק גם עדכן את מעריציו לגבי "24 השעות המעניינים" של המשפחה לאחר שבריידן היה "חולה מאוד".

"הוא ילד כל כך חזק, וכמובן, הוא אמר לי שהוא מאוד נרגש לאכול מחר אוכל אמיתי. הוא אובססיבי לאוכל בדיוק כמו אבא שלו," ה מתהפך 101 כוכב כתב דרך אינסטגרם. "יום מפחיד מאוד, אבל כולנו אספנו יחד כמשפחה לעבור את זה. תודה לרופאים והאחיות המדהימים שדאגו כל כך לילד שלנו".

הדיברטיקולום של מקל הוא בליטה בחלק התחתון של המעי הדק שנוצר משאריות חבל הטבור, על פי מרפאת קליבלנד. ניתן לתקן בניתוח.

כריסטינה וטארק היו נשואים מ-2009 עד 2018. בנוסף לבריידן, הם חולקים את הבת טיילור, בת 11. כריסטינה חולקת גם את הבן הדסון, בן 2, עם הבעל לשעבר נמלה אנסטד.

קישור מקור