כריסטינה הול מתייחסת לבעיות ה"בריאות הבלתי מוסברות" שלה

כריסטינה על החוף כוכב כריסטינה הול (לבית האק) פתחה בפני מעריצים על בעיות בריאותיות, שלטענתה ניתן לייחס אותן להשתלות חזה.

"שבת לטיפול עצמי", כתבה האישיות של HGTV, בת 39 אינסטגרם ביום שבת, 17 בדצמבר, לצד סרטון של אותה שוכבת על מיטה תוך כדי טיפול בפוטון LED באור. "ג'וש ואני מתייגים צוות [three] ילדים חולים אתמול בלילה, זהו שחזור אנרגיה נחוץ. … הייתי סופר מותש לאחרונה, אז בבעיטה לחזור לגוף שלי. היו לי כמה דברים בריאותיים לא מוסברים במשך שנים, ועכשיו, אני שוקלת את המחשבה שזה יכול להיות קשור להשתלת חזה. האם למישהו נוסף יש ניסיון עם הנושא הזה? אני סקרן לגבי דעתם של כל הנשים על זה".

משקיע הנדל"ן פירט אז את הבעיות שהיא חווה.

"חלק מהבעיות שלי כוללות: דלקת, בעיות אוטואימוניות (מחלת השימוטו, PCOS [polycystic ovary syndrome]תסמונת Raynaud), פריחות בעור לא מוסברות, כאבי פרקים ושרירים, עיניים יבשות, בעיות במערכת העיכול, SIBO [small intestinal bacterial overgrowth], ריפלוקס חומצי, ערפל מוחי, חוסר איזון הורמונלי, בלוטות לימפה נפוחות ועייפות יותרת הכליה. אני [tested] חיובי עבור ANA [Antinuclear Antibody]. אני ללא גלוטן ובעיקר ללא חלב. התמוסס לי כל חומר המילוי מתחת לעיניים מכיוון שהוא גרם לתגובה דלקתית גם כן. לעת עתה, רק עובד על גמילה ו [a] חשיבה חיובית."

סטיוארט קוק/שטרסטוק

מוקדם יותר באותו יום, ה פליפ או פלופ alum חשפה באמצעות הסטוריז שלה באינסטגרם כי בעבר הייתה לה "תגובה שלילית למילוי מתחת לעיניים". כריסטינה הסבירה כי עוד באפריל, פניה נעשו "סופר נפוחות" מהשינוי הקוסמטי ובסופו של דבר הם מומסים עם היאלורונידאז ותדירות אולטרסאונד.

"זה לא יירד עם הזמן," היא כתבה על פני תמונה של פניה הנפוחות לשעבר, והוסיפה, "לעולם לא עוד."

זו לא הייתה הפעם הראשונה שכריסטינה הייתה כנה לגבי חיים עם מצב בריאותי. באוקטובר 2021, הודיע ​​לה יליד קליפורניה אינסטגרם עוקבים שהיא חווה "כאבי בטן קיצוניים" מאז 2016.

"זה נמחק כלחץ, ורופאים ניסו לשים אותי על כל הכדורים / התרופות, אבל למזלי הבנתי מיסוך שזו לא התשובה", כתבה כריסטינה פוסט ארוך באותה תקופה. "רציתי לתקן את הבעיה, אז באמת התמקדתי בתזונה שלי, ונראה שזה השתפר. אבל אז, בשנה שעברה, זה הופעל שוב, ופתאום כאבי הבטן חזרו. עם אוטואימוניות, חרדה יכולה לגרום להתלקחויות גדולות, והדבר הכי גדול שלי ששמתי לב אליו[d] להיות מושפע זה העיכול / בריאות המעיים שלי. בעיקרון, אם אני לא אוכל SUPER נקי, אני מקבל תחושת צריבה איומה”.

לאחר שעברה אנדוסקופיה, סיפרה כריסטינה אֲנָשִׁים חודש לאחר מכן שהתוצאות שלה "חזרו טובות" והיא "עשתה עוד הליכים כדי לנסות לרדת לעומקו".קישור מקור