כריסטינה וג'ון נשואים, חתונה

כריסטינה וג'ון נשואים, חתונה

אושר חתונה! אקסטרים אחיות כוכב כריסטינה מאנינג נשואה לבן זוגה, ג'ון זלוטי, בקשר יכול לאשר באופן בלעדי.

על פי רישומים שהושגו ונצפו על ידי בקשרכוכבי הריאליטי קשרו קשר במחוז פירס, וושינגטון, ב-14 באוגוסט 2021 – חודשיים בלבד לאחר סיום העונה הראשונה של אקסטרים אחיות שודר ב-TLC ו-10 ימים לאחר יום ההולדת של מאמן החיים, שחל ב-4 באוגוסט.

למרות שכריסטינה, 39 וג'ון, 26, לא התייחסו זה לזה כאל "בעל" או "אישה" על המסך, יליד אינדיאנה כינה את כריסטינה אשתו פוסט באינסטגרם ב-6 בינואר חוגגים את העונה השנייה של אקסטרים אחיות. "מזל טוב לאשתי היפה על שחרורו של הטריילר של התוכנית שלה #ExtremeSisters", הוא רשם שתי תמונות מתוקות של הזוג, וציין שהמעריצים יכולים לתפוס את הבכורה ב-23 בינואר.

המעריצים נלכדו לכאורה מהכיתוב של ג'ון, כשמשתמש אחד במדיה החברתית כתב, "אוו לא יכול לחכות. אבל גם, אישה!? מזל טוב על זה!" אחרת תייגה את כריסטינה בתגובה שלה והוסיפה, "אישה! ילדה שלי, את מסתירה היטב את הסודות!!"

המעריצים יראו את ג'ון, כריסטינה ואחותה התאומה, ג'סיקה דונאגןהמשיכו מאיפה שהפסיקו ב העונה הקרובה של קיצוני אחיות כפי ש כריסטינה וג'סיקה, 37, מנסות לתקן את מערכת היחסים שלהן. כריסטינה וג'ון מתכוננים לקבל את פני ילדם הראשון יחד, והחיכוך בין ג'ון לג'סיקה חילק את המשפחה. לכריסטינה יש שני ילדים ממערכת יחסים קודמת, מדוקס ומלין, בעוד לג'סיקה יש ילד אחד, בן בשם פרסטון.

כריסטינה הרהרה בה הֵרָיוֹן מסע ב פוסט באינסטגרם ב-7 בינואר, וציינה שחשבה ש"סיימה להביא ילדים לעולם; כמעט בן 40, מבורך בשניים כבר".

היא המשיכה, "אבל בעיקר, אני גאה לחלוק את החוויה הזו עם האיש המדהים ביותר. גבר שטיפל בי כשהייתי חולה, החזיק לי את היד כשהייתי בוכה, אמר לי שאני יפה כשעליתי במשקל. גבר שהתאהבתי בו יותר כשאני רואה אותו אבא. לא היה לי אבא כשגדלתי, ולכן אני יודע כמה מבורכים הילדים שלי שיש להם מודלים לחיקוי גברים מדהימים בחייהם. דבר אחד שצדקתי בחיים האלה, הוא שבחרתי גברים נהדרים באמת להביא ילדים איתם. הבנתי נכון עם אבא של מדוקס ומאלין וזכיתי בקופה עם ג'ון. מרגישה כל כך, כל כך מבורכת והייתי חייבת לשתף".קישור מקור