כריסי טייגן יולדת, מברך את התינוק עם ג'ון לג'נד

מזל טוב! כריסי טייגן ילדה, קיבלה בברכה תינוק קשת בענן עם בעלה, ג'ון אגדה.

האמן "כולי", בן 44, הודיע ​​על הבמה במהלך קונצרט פרטי, אֲנָשִׁים דווח ביום שישי, 13 בינואר.

"איזה יום מבורך," אמר ג'ון, לפי האאוטלט, והוסיף שהם קיבלו את פני "התינוק הקטן הבוקר". הוא אמנם הסביר שהוא "לא ישן הרבה", אבל בכל זאת הרגיש "נמרץ" לאחר שהוא ודוגמנית העל, בת 36, בילו "הרבה זמן" בבית החולים.

בני הזוג – שקשרו ב-2013 – הם כבר ההורים לבת לונה בת ה-6 ולבן מיילס בן ה-4.

כריסי הודיעה על הריונה באוגוסט, כמעט שנתיים לאחר שהיא וג'ון, בן 43, איבדו את בנם שטרם נולד ג'ק. "השנים האחרונות היו טשטוש של רגשות בלשון המעטה", היא שיתפה באמצעות אינסטגרם ב-3 באוגוסט, לצד תמונה שלה מצטלמת בתחתוני רשת שחורים עם הבליטה ההולכת וגדלה שלה בתצוגה מלאה. "השמחה מילאה את ביתנו ואת ליבנו שוב."

Jae C Hong/Invision/AP/Shutterstock

"מיליארד זריקות מאוחר יותר (ברגל לאחרונה, כפי שאתה יכול לראות!) יש לנו עוד אחת בדרך", המשיכה כריסי בכיתוב, בהתייחסה לכך שהזוג השתמש בהפריה חוץ גופית כדי להרות בפעם הרביעית. "בכל פגישה אמרתי לעצמי, 'בסדר, אם זה בריא היום אני אודיע', אבל אז אני נושם לרווחה לשמוע פעימות לב ומחליט שאני עדיין עצבני מדי".

בספטמבר 2020, כריסי וג'ון שיתפו את החדשות קורעות הלב שהיו להם איבדו את תינוקם שטרם נולד.

"אנחנו בהלם ובסוג הכאב העמוק שאתה רק שומע עליו, מסוג הכאב שמעולם לא הרגשנו קודם לכן", תשוקות: רעב לעוד המחבר שיתף בזמנו לצד תמונות של אותם בוכים בבית החולים לאחר אובדן ההיריון. "מעולם לא הצלחנו לעצור את הדימום ולתת לתינוק שלנו את הנוזלים שהוא צריך, למרות שקיות ושקיות של עירויי דם. זה פשוט לא הספיק."

כריסי שמרה על המעריצים עדכניים במהלך ההריון האחרון שלה, משתפת תמונות של הבייבי באמפ שלה וחושפת את תשוקות האוכל שלה. בעוד תמונה אחת לכדה אותה נהנית מקרקרים וגבינות ספריי, היא גם התפנקה עם מנות כולל טוסט סקמפי שרימפס ו לחם בננה.

לשעבר ספורטס אילוסטרייטד הדוגמנית הייתה פתוחה גם לגבי אהבתה לאמהות. "אני אוהבת להיות אמא ואני לא יכולה לדמיין שאומר אי פעם, 'טוב, סיימתי, אני טובה לילדים'", אמרה בית זיקוק 29 באפריל 2021. "ג'ון כנראה יצטרך להיות זה שיגיד את זה".קישור מקור