כריסלי מכירה את ג'ולי של בסט שנראתה לאחר גזר הדין בנאשוויל

שוכב נמוך. כריסלי יודעת הכי טוב כוכב ג'ולי כריסלי נצפתה לראשונה מול אחוזת נאשוויל שלה לאחר גזר הדין שלה בכלא, ונראתה נטולת איפור לרגע הקצר בחוץ.

ילידת דרום קרוליינה, 49, נראתה לובשת חליפת טרנינג אפורה כשהיא שומרת על המנעולים הבלונדיניים הטבעיים שלה למטה, על פי תמונות שפרסמו דואר יומי ביום שלישי, 22 בנובמבר. נראה שגם לג'ולי היו משקפי שמש על ראשה.

יומיים לפני כן, ג'ולי ובעלה, טוד כריסלי, נידונו לשבע שנים ו-12 שנות מאסר בהתאמה, לאחר שנמצאו ביוני אשם בהעלמת מס והונאת בנק פלילית. הם גם קיבלו 16 חודשי מאסר על תנאי במהלך הדיון בגזר הדין ביום שני, 21 בנובמבר.

אורדן שטראוס/אינוויז'ן/AP/Shutterstock

"אתמול היה יום קשה למשפחת כריסלי", עורך הדין של כוכבי הריאליטי לשעבר, אלכס ליטלסיפר בקשר בהצהרה ביום שלישי, 22 בנובמבר. "אבל טוד וג'ולי הם אנשים מאמינים, והאמונה הזו נותנת להם כוח כשהם מערערים על האמונות שלהם. משפטם היה פגום בטעויות חמורות וחוזרות ונשנות, כולל הממשלה שיקרה למושבעים לגבי המסים ששילמו בני הזוג. בהתבסס על הנושאים הללו, אנו אופטימיים לגבי הדרך קדימה".

גזר הדין מגיע חמישה חודשים לאחר שטוד, 53, הורשע בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית והונאת מס ב-7 ביוני. ג'ולי מצידה הורשעה בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, בנק. הונאה, קונספירציה להונות את ארצות הברית, הונאת מס והונאת תיל. בתחילה נאלצו הצמד עד 30 שנות מאסר. באוגוסט 2019, טוד וכריסלי הואשמו באשמת העלמת מס פדרליות, אך בני הזוג התעקשו על חפותם בטענה שלמישהו אחר יש שליטה על הכספים שלהם.

בנוסף לבעל ואישה שהורשעו, רואה החשבון של טוד וג'ולי, פיטר טרנטינו, נידון לשלוש שנות מאסר – הוא נמצא אשם לאחר שהגיש שני החזרי מס חברות על חלקם של טוד וג'ולי שבסופו של דבר היו הונאה. טרנטינו יתחיל את עונשו במאי 2023 לאחר שיתאושש מניתוח ירך.

התובעים טענו כי ההורים של סוואנה כריסלי, צ'ייס כריסלי, לינדזי כריסלי, גרייסון כריסלי ו קייל כריסלי היו המקבלים של 30 מיליון דולר הלוואות בנקאיות הונאה כדי לממן את אורח חייהם המפואר והשתמשו בחברת ההפקה שלהם בניהול עצמי כדי להתחמק ממס הכנסה.

"אי אפשר להמעיט בחומרת הפשעים של משפחת כרסלי", טענו התובעים לגבי אנשי רשת ארה"ב לשעבר. "טוד וג'ולי כריסלי הם נוכלי קריירה שהתפרנסו מקפיצה ממזימת הונאה אחת לאחרת, משקרים לבנקים, מתקיפים ספקים והעלמות מיסים בכל פינה".

קישור מקור