כרמן אלקטרה מצטרפת לפלטפורמת OnlyFans: פרטי הכרזה

זה מחשמל! כרמן אלקטרה משתלטת על הקריירה שלה ויש לה הכרזה – היא הצטרפה ל- OnlyFans!

"יום רביעי! יש לי הודעה ענקית", ה משמר המפרץ כוכבת, בת 50, כתבה לצד תמונה שלה שוכבת במיטה, ששותפה באמצעות אינסטגרם ביום שלישי, 17 במאי. "רק למעריצים שלי. אתה מעריץ?" היא הוסיפה עם אימוג'י שפתיים אדומות.

"תן לי לעקוב בנות, זה חשמלי!" הביוגרפיה שלה OnlyFans קורא עם אימוג'י של ברק.

באדיבות כרמן אלקטרה/אינסטגרם

"זה היה כמו מעשה לא מובן מאליו," אמרה כרמן אֲנָשִׁים על החלטתה להצטרף לפלטפורמה מבוססת המנויים הידועה בתוכן למבוגרים.

"פשוט הרגשתי כמו 'כן, אני צריכה לעשות את זה'", הסבירה. "לפעם אחת יש לי את ההזדמנות הזו להיות הבוס של עצמי ויש לי חזון יצירתי משלי לחלוק עם המעריצים שלי בלי שמישהו יעמוד מעליי ויגיד לי, 'אל תעשה את זה, אל תעשה את זה. תכסה את זה'".

"אנשים הולכים לעשות מה שהם רוצים לעשות בכל מקרה עם התמונות שלך, אתה יכול באותה מידה להיות בשליטה עליהם ולעקוב אחר מה שמתחשק לך לעשות בפנים", הוסיפה השחקנית.

לדברי כרמן – שכרגע הפרופיל שלה חופשי להירשם – מעריצים יכולים לצפות לראות הכל, החל מתוכן חופשות והדרכות יופי ועד ל"תמונות וסרטונים סקסיים וקלאסיים יותר", אם כי נראה שהדברים התחילו בצורה מהירה.

"החלקה קטנה לא הזיקה לאף אחד, נכון?" היא כתבה תמונה עדכנית. "אופס! נראה היה שהחלוק שלי החליק, אני מקווה שהחלק הקדמי המלא לא יהיה יותר מדי בשבילך להתמודד איתו!" אחר קורא.

בחודש שעבר, הדוגמנית לשעבר של פלייבוי חגגה את יום הולדתה ה-50 עם חברים במהלך חופשה בפאלם ספרינגס.

"שוב זה כמעט הזמן הזה," היא שיתפה עם סרטון שלה בביקיני "קלמנטינה" בקושי ב-19 באפריל.

"זה סוג של דבר שנתי כי אז כל החברים שלי יכולים לבוא ואני אקבל בית ואנחנו פשוט נהנים. ואני אוהבת להתייחס לחברים שלי, ככה אני", אמרה על החגיגות. "אני משלם על הבית ואז פשוט יש לנו את הזמן הטוב ביותר למנגל ולשחות. אני אוהב את זה שם, אז יש לי בית הרחק מהבית."קישור מקור