לאה מסר, ג'יילן מובלי ציר זמן יחסים

לאה מסר, ג'יילן מובלי ציר זמן יחסים

אמא מתבגרת 2 כוכב לאה מסרשל אָרוּס, ג'יילן מובליהציעה במהלך טיול יום השנה של הזוג לקוסטה ריקה, אבל לקח הרבה זמן להגיע למקום שבו היא נמצאת היום.

"זה מרגיש מדהים", אמר כוכב הריאליטי אֲנָשִׁים ב-20 באוגוסט בעקבות ההצעה. "מעולם לא דמיינתי את עצמי כאן היום, אבל לא יכולתי לדמיין את עצמי בשום מקום אחר."

"אני אפילו לא יכול לבטא איך אני מרגיש. רציתי שהרגע הזה יהיה הרגע המושלם עבורה", אמר אז ג'יילן לאאוטלט.

החדשות המרגשות של בני הזוג הוכרזו ימים ספורים לאחר שהחלו להסתחרר שמועות על כך שהזוג כבר היה נשוי כאשר לאה שיתפה סרטון TikTok שבו היא עונדת מה שנראה כטבעת על אצבע החתונה שלה.

"זו טבעת אירוסין? אני מאחר?" מעריץ אחד הגיב על סרטון ה-TikTok ב-12 באוגוסט של לאה ובנותיה רוקדות. "זו טבעת נישואין ולהקה שלמה!" אחר צלצל.

עם זאת, רק חמישה חודשים לפני אירוסיהם, ה תקווה, חסד ואמונה המחבר נפתח בפני בקשר לגבי אפשרות נישואין.

"אני לא יודע. זאת אומרת, אני פתוחה לנישואין, אבל אני גם לוקחת את זה לאט", אמרה במרץ. "אני חושב שאני רק רוצה להכיר אותו. תן לי לאהוב את האיש הזה. תן לי להכיר את האיש הזה עוד יותר לפני שנוסיף עוד לחץ למערכת היחסים שלנו. זה בערך המקום שבו אנחנו נמצאים."

ההצעה של קצין הסייבר של צבא ארה"ב מסמנת את הראשון 16 & בהריון האירוסין השלישי של הכוכב.

מעריצי MTV הכירו לראשונה בליה כשהיא נקשרה לחבר בתיכון קורי סימס. הזוג הופיע בעונה 2 של תוכנית הריאליטי המצליחה ב-2010 כשהייתה בהריון עם בנותיהם התאומות.

אליאנה הופ ואליה גרייס נולדו בדצמבר 2009. עם זאת, כאשר התברר מאוחר יותר כי לאה ניהלה רומן עם החבר לשעבר רוב קיד, ההורים התפצלו. למרות שליאה וקורי התפייסו והתחתנו ב-17 באוקטובר 2010, הם בסופו של דבר נפרדו שוב והתגרשו ביוני 2011.

לאה המשיכה הלאה ג'רמי קלברטוהשניים היו נשואים מ-2012 עד 2015. בני הזוג לשעבר חולקים את הבת Adalynn Faith, שאותה קיבלו בפברואר 2013.

אם לשלושה הייתה רווקה במשך שנים ומרוצה מאורח חייה לפני שנכנסה למערכת יחסים עם ג'יילן. עכשיו, כשהזוג המאושר מתכונן לחתונה שלהם, תסתכל אחורה על איך הם הגיעו לכאן.

גלול למטה לציר הזמן המלא של לאה מסר וג'יילן מובלי!

קישור מקור