לאה מסר על האקס ג'יילן מובלי: ציטוטים לאחר פיצול

לאה מסר על האקס ג'יילן מובלי: ציטוטים לאחר פיצול

מלכת הקאמבק! אמא מתבגרת 2 כוכב לאה מסר נפרד מארוסה לשעבר, ג'יילן מובלי, באוקטובר 2022, חודשיים בלבד לאחר ההתארסות. למרות שברון הלב, אישיות MTV לא היססה לומר את דעתה על הפרידה ועל העובד לשעבר של נאס"א.

שבועות ספורים לאחר שהזוג לשעבר הודיע ​​על פרידתם, סיפר מקור בלעדית בקשר שג'יילן "כיס" את הכסף שלאה נתנה לו כשרכש את ביתם בצ'רלסטון, מערב וירג'יניה.

"אני לא בטוח ב-100 אחוז איך זה ירד, כי אני לא חושב שלאה יודעת", אמר מקורב לצמד בנובמבר 2022. "הוא אמר ללאה שהוא צריך מקדמה על הבית, ואני אני בטוחה ב-99 אחוז שכעת היא יודעת שלא היה מקדמה על הבית."

זמן קצר לאחר שפרצה החדשות על דרמת הבית של ג'יילן ולאה, לאה פנתה לרשתות החברתיות בדצמבר 2022 כדי להתייחס לסצנה ששודרה בעבר בסדרת MTV, בה נראתה קצין צבא ארה"ב מראה לכאורה לכוכב הריאליטי את המעשה המתוקן לביתם .

"זה השקר", היא כתבה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם, תוך שהיא טענה שג'יילן "ניסתה להשיג [her] על המעשה לאחר [they] עשה את זה בחזרה הביתה מקוסטה ריקה, אבל תוך כדי [they] היו שם, הוא גרם לזה להיראות במצלמה כאילו זה כבר הושלם וגמור."

"אני לוקח אחריות מלאה על האמונה כי אפילו שאלתי, 'אני לא חייב להיות נוכח?' והוא אמר, 'לא, כי אני הבעלים היחיד'", ה אמא מתבגרת אלום סיכם בזמנו.

מלבד רכישת הבית, לאה גם התקשרה לסצנה בין ג'יילן לאביה החורג וביקשה ממנו את ברכתו להציע לה "תעלול פרסומי".

"בסצנת ארוחת הערב שלאחר ההצעה, היה ידוע שאין צורך בברכות אחרות או חשובות, במיוחד אם אני הולכת לפתוח את עצמי לנישואים אחרי שני נישואים כושלים", כתבה אז דרך האינסטגרם שלה, והוסיפה כי הרגע עם אביה החורג היה "חוסר כבוד במיטבו", כי ג'יילן "שאל [Leah] קודם והמשיך לעשות זאת בכל זאת… ואז ספר [her] במצלמה [after he popped the question]."

לא לקח הרבה זמן עד שהאקס של יליד מערב וירג'יניה הגיב, כפי שג'יילן לקח טוויטר ימים לאחר מכן כדי להטיח בה על טענותיה.

"אני הוספתי אותך למעשה," הוא טען. "אתה יודע שכשחזרנו, התקשרו אלי ואמרו לי למה אי אפשר לצרף אותך לשטר. הם מנהלים רישומי שיחות. קיימנו את השיחה הזו ביחד… והיא עדיין לא 'הוקלטה' מהסיבה שלא ניתן היה להוסיף אותך."

למרות התלהמות הטוויטר הפומבית שלו, לאה לא נתנה לפרידה המבולגנת להפיל אותה, כפי שאמר באופן בלעדי מקורב נפרד בקשר בפברואר 2023 ש"משחק החזרה שלה לא דומה לאף אחד".

גלול בגלריה כדי לראות את כל מה שלאה אמרה תוך כדי הפיצול שלה ושל ג'יילן.קישור מקור