לאה מסר פוסטים קריפטיים מאז פיצול ג'יילן מובלי

לאה מסר פוסטים קריפטיים מאז פיצול ג'יילן מובלי

זריקת צל. אמא מתבגרת 2 אלום לאה מסר נתנה לרגשות שלה לגבי לשעבר-אָרוּס ג'יילן מובלי להיות ידוע עם סדרה של הודעות סתמיות מאז סיום ההתקשרות שלהם באוקטובר 2022.

"האנשים שמתרגזים כשאתם מדברים הם אלה שהרוויחו הכי הרבה כששמרתם בשקט", נכתב בהודעה שחולקה באמצעות סטורי האינסטגרם של כוכב הריאליטי ב-5 בנובמבר.

הציטוט החשוף של לאה שותף רק יום אחד לאחר מכן בקשר חשפה באופן בלעדי שקצין צבא ארה"ב שלה הורה לה "לחתום על NDA [saying she] לא יכול לדון [their] להפרד." בנוסף להסכם סודיות, בקשר נודע שג'יילן "כיס" את הכסף שלאה נתנה לו עבור המקדמה בביתם בצ'רלסטון, מערב וירג'יניה.

"אני לא בטוח ב-100 אחוז איך זה הלך, כי אני לא חושב שלאה יודעת", אמר מקורב לזוג לשעבר בעקבות פיצול. "הוא אמר ללאה שהוא צריך מקדמה על הבית, ואני בטוח ב-99 אחוז שהיא יודעת עכשיו שלא היה מקדמה על הבית".

זמן קצר לאחר שהזוג לשעבר הודיע ​​על כך רכש בית יַחַד, בקשר נודע שג'יילן היה הבעלים היחיד שכן שמה של לאה לא נכלל בשטר.

בזמן שהסטודנט של ג'ורג'יה טק רכש את הבית בעצמו, הוא קיבל משכנתא שהוצעה דרך תוכנית משרד לענייני חיילים משוחררים בארה"ב, הלא היא הלוואה של VA, תמורת מחיר הרכישה המלא. לפי אתר האינטרנט של המחלקה לענייני חיילים משוחררים בארה"ב, אין צורך בתשלום עבור הלוואת VA "כל עוד מחיר המכירה אינו גבוה מהערך המוערך של הבית."

"לפי מה שאני אוסף, לא היה מקדמה", המשיך המקור. "אז, כל מה שהיא נתנה לו עבור המקדמה, הוא הכניס לכיסו."

ה תקווה, חסד ואמונה הסופר וקצין אבטחת הסייבר הפכו את מערכת היחסים שלהם לאינסטגרם לרשמי בספטמבר 2021, לאחר שנפגשו לראשונה באירוע רשת בשנה הקודמת. לאחר שנה אחת בלבד של היכרויות, ג'יילן כרע ברך והציע נישואים לליהיא במהלך טיול יום השנה שלהם לקוסטה ריקה באוגוסט 2022.

"כשחלמתי על הרגע הזה, זה בדיוק מה שדמיינתי שזה יהיה", כתבה אז לאה באמצעות אינסטגרם.

עם זאת, העניינים התחממו לאחר ההכרזה על אירוסיהם, והזוג הפסיק את זה רק חודשיים לאחר מכן.

"בעוד שהשנה האחרונה הייתה מרגשת מאוד עבור שנינו, הבנו שעדיף שנלך בשבילים נפרדים. אנחנו כל כך אסירי תודה על השיעורים, הצמיחה והזכרונות שהיו לנו במערכת היחסים הזו. כל כך הרבה מכם צפו בסיפור האהבה שלנו מתפתח, ואנחנו מקווים שתמשיכו לצפות בסיפורים שלנו בזמן שאנחנו מתקדמים כחברים", אמרו בני הזוג לשעבר בהצהרה משותפת אז.

"לנצח תהיה לנו אהבה וכבוד אחד לשני, ואנחנו מבקשים פרטיות כשאנחנו מתמקדים מחדש ועוברים יחד מהפרק הזה", הם סיכמו.

המשיכו לגלול כדי לקרוא את כל ההודעות החשוכות של ליאה בעקבות הפרידה שלה מג'יילן.קישור מקור