לאונרדו דיקפריו, קמילה מורון פיצול: פרטי הפרידה

לאונרדו דיקפריו, קמילה מורון פיצול: פרטי הפרידה

זה נגמר… בינתיים. לאונרדו דיקפריו והחברה שלו מזה ארבע שנים, קמילה מורוןהתפצלו לאחר שפגעו ב"נקודה גסה" במערכת היחסים שלהם, אומר מקור בקשר.

"ליאו וקמילה היו כמה הפסקות בחודשים האחרונים. זה עניין של להחליט אם הם נמצאים בזה לטווח הארוך או שפשוט יתנו לזה למות", ממשיך המקורב ומוסיף, "עם כל החברות של ליאו, ברגע שהיא התרכזה בעבודה והיו לה סדרי עדיפויות משלה, הוא קיבל רָחוֹק. במקום פרידות דרמטיות, הם לקחו זמן בנפרד".

נציגי דיקפריו, 47, ומורון, 25, לא הגיבו מיד בקשרבקשות של תגובה. אֲנָשִׁים היה הראשון לדווח על הפיצול ביניהם.

הזוג לשעבר שחלקו פער גילאים של 23 שנים החל לצאת בשנת 2017. הוא צולם עוזב את ביתה בלוס אנג'לס בדצמבר אותה שנה. מאז, הזוג נלכד על ידי הפפראצי שעוברים סידורים יומיומיים ומטיילים ברחובות ניו יורק ולוס אנג'לס, אך נזהרו מאוד להופיע רק לעתים רחוקות באותו פריים יחד.

מורון תמיד ליווה את ליאו בחופשות השנה החדשה שלו לסנט בארט. הם צלצלו יחדיו בשנת 2022 באי הקריבי, שם צולמו כשהם מתבלטים בים יחד ב-4 בינואר במפגן חיבה פומבי נדיר ביותר. היא נצפתה לאחרונה ב-3 ביולי, על חוף הים מחוץ לבית במאליבו, שם השתתפו הזוג במסיבה שלפני ה-4 ביולי עם חברים.

הדוגמנית המשיכה לקריירת משחק עם קומץ חלקים בסרטים בין 2018 ל-2020. היא קיבלה את התפקיד הגדול הראשון שלה במיני-סדרה הקרובה של Amazon Prime TV דייזי ג'ונס והשישה, מבוסס על ספר באותו שם מאת טיילור ג'נקינס ריד, שנמצא כעת בפוסט-פרודקשן. למורון יש חלקים בשני סרטים שנמצאים גם בפוסט פרודקשן, מַרמֵלָדָה ו נערת גונזו.

המוניטין של דיקפריו על היכרויות עם דוגמניות צעירות ויפיפיות חוזר לאמצע שנות ה-90 וכולל יופיים כמו ג'יזל בונדשןשאיתו היה משנת 2000 עד 2005, ו בר רפאליאיתו יצא מ-2005 עד 2010. בעוד אל תסתכל למעלה כוכב מעולם לא הלך על שטיח אדום עם מורון – האישה היחידה שקיבלה את הכבוד הזה הייתה בונדשן באוסקר 2005 – היא אכן ישבה עם דיקפריו בשורה הראשונה של טקס פרסי האוסקר לשנת 2020.

קישור מקור