לאונרדו דיקפריו שווי נקי: איך שחקן מרוויח כסף

לעשות כסף! לאונרדו דיקפריו הוא אחד השחקנים המוכרים ביותר בדורו, לאחר שכיכב בכמה מהשוברי קופות הגדולים ביותר במהלך הקריירה ארוכת השנים שלו. המשיכו לקרוא כדי לגלות כל מה שצריך לדעת על השווי הנקי של ליאונרדו דיקפריו, איך הוא מרוויח את כספו ועוד.

מהו השווי הנקי של ליאונרדו דיקפריו?

השווי הנקי של השחקן מוערך בכ-300 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

איך ליאונרדו דיקפריו מרוויח כסף?

ליאו עובד בתעשיית הבידור מאז שהיה ילד, וקיבל את תפקיד המשחק הראשון שלו ב-1979. למרות שלכאורה לקח הפסקה במשך כמעט עשור, הקריירה של השחקן החלה לעלות בהתמדה לאחר שערך הופעות אורח ב- סנטה ברברה, לאסי החדשה ו רוזאן לפני שהוא מקבל תפקידים חוזרים הוֹרוּת ו כאבי גדילה.

הוא חיזק את מעמדו ברשימת ה-A בהוליווד לאחר שכיכב החיים של הילד הזה מול רוברט דה נירו ו מה אוכלים גילברט גריפלפני הנחיתה תפקידים בכיכוב ב רומיאו + יוליה עם קלייר דיינס ו כַּבִּיר מול קייט ווינסלט – שהוא נשאר איתו חברים קרובים עד היום.

"לא יכולתי להפסיק לבכות", אמרה השחקנית האפוטרופוס בדצמבר 2021 של התאחדות עם ליאו לאחר כמעט שלוש שנים בהפרש בגלל המגיפה. "אני מכיר אותו חצי מחיי! זה לא כאילו מצאתי את עצמי בניו יורק או שהוא היה בלונדון והיתה הזדמנות לאכול ארוחת ערב או לשתות קפה ולהתעדכן. לא הצלחנו לעזוב את המדינות שלנו. כמו כל כך הרבה חברויות ברחבי העולם, התגעגענו זה לזה בגלל COVID."

בנוסף, ליאו כיכב בסרטים שזכו לשבחים כמו החוף, כנופיות ניו יורק, תפוס אותי אם תוכל, יהלום דם, מסלול מהפכני, הַתחָלָה, גטסבי הגדול, הזאב מוול סטריט, The Revenant, פעם… בהוליווד ושל נטפליקס אל תסתכל למעלה.

דיוויד פישר/שטרסטוק

למרות שהפילנתרופ והפעיל היה מועמד בסך הכל לשבעה פרסי אוסקר נכון לנובמבר 2022, ליאו לא לקח את האוסקר הראשון שלו עד 2016, בו זכה בפרס הנחשק על גילום לוכד הפרווה יו גלס ב. The Revenant.

כמה מרוויח ליאונרדו דיקפריו לסרט?

בעוד ששכרו לסרט משתנה, ליאו מכניס לכיסו חלק הגון של שינוי עבור הסרטים שבהם הוא מופיע. לפי שווי נטו של סלבריטי, חמשת הסרטים המובילים של השחקן עטור הפרסים כוללים גטסבי הגדול ו The Revenant (20 מיליון דולר), הזאב מוול סטריט (25 מיליון דולר), אל תסתכל למעלה (30 מיליון דולר) ו הַתחָלָה (59 מיליון דולר).

עבודת הצדקה של לאונרד דיקפריו

ליאו היה תומך גלוי בנושאי איכות הסביבה במשך רוב הקריירה שלו. לא רק שהוא מכהן במועצת המנהלים של כמה ארגונים כמו קרן חיות הבר העולמית, המועצה להגנת משאבי הטבע, אוקיינוס ​​5 ועוד, אלא שהוא גם ייסד את קרן לאונרדו דיקפריו ב 1998.

לפי Celebrity Net Worth, הקרן של המפיק תרמה סכום עתק של 80 מיליון דולר למימון פרויקטים ברחבי העולם.

קישור מקור