להיילי ביבר יש בטן נפוחה מציסטה בשחלה: צילום

מכשול בריאות. היילי ביבר הראה לה "כואב" בטן נפוחה מציסטה שחלתית גדולה מאוד ב"גודל של תפוח".

"אין לי אנדומטריוזיס או PCOS, אבל קיבלתי ציסטה בשחלה כמה פעמים וזה אף פעם לא כיף", הסבירה הדוגמנית, בת 26, דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שני, 28 בנובמבר.

המייסדת של רוד שיתפה תמונה של בטנה החשופה, וציינה שהבטן שלה הבולטת הייתה "לא תינוק" אלא ההשפעות של הציסטה הלא נוחה.

היילי ביבר/אינסטגרם

"זה כואב וכואב וגורם לי להרגיש בחילה ונפוחה, עצבנית ורגשית", המשיכה היילי. "אני בטוח שרבים מכם יכולים להתייחס ולהבין יתר על המידה. יש לנו את זה."

זו לא הפעם הראשונה שבה ילידת ניו יורק מדברת על מאבקי הבריאות שלה. היא אושפזה במרץ 2022 לאחר שסבלה מתסמינים דמויי שבץ.

בזמן שהיא אכלה ארוחת בוקר עם בעלה, ג'סטין ביבר, איתו התחתנה בספטמבר 2018, היא נזכרה שחשה "תחושה מוזרה" נעה במעלה זרועה הימנית. היא "לא יכלה לדבר" והצד הימני של פניה "החל לצנוח" כשזמרת "המטרה" שאלה אם היא בסדר.

"מיד חשבתי שיש לי שבץ מוחי", אמרה על "הרגע המפחיד בחיי". למרבה המזל, היילי החלימה במהירות לאחר התקרית המפחידה.

"הם גילו שסבלתי מקריש דם קטן מאוד במוח שלי, מה שגרם לחוסר קטן בחמצן, אבל הגוף שלי עבר מעצמו והתאוששתי לחלוטין תוך כמה שעות", היא הסבירה בסרטון יוטיוב באפריל 2022 שסיפרה מה קרה.

הרופאים שלה אמרו לה שיש שלושה גורמים שיכולים היו לגרום לקרישת הדם.

"אחת מהן הייתה שרק לאחרונה התחלתי לגלולות למניעת הריון, שמעולם לא הייתי צריכה לקחת אותן כי בכל מקרה אני מישהי שסבלה ממיגרנות", אמרה. "ופשוט לא דיברתי עם הרופא שלי על זה."

גורמים נוספים היו שהמשפיענית התאוששה לאחרונה מ-COVID-19 והיא נסעה בטיסה ארוכה מפריז חזרה הביתה לקליפורניה "בתוך זמן קצר מאוד".

בסך הכל, זו הייתה "הסערה המושלמת" לגרום להתקפה איסכמית חולפת (TIA), המכונה לעתים קרובות מיני-שבץ.

"המסקנה הייתה שהיה לי קריש דם שנכנס ללב שלי ובמקום – מה שקורה בדרך כלל אם יש לך קריש דם קטן הוא שהלב יסנן את קריש הדם לריאות שלך והריאות שלך יספגו אותו", היילי נמשך. "מה שקרה איתי הוא שקריש הדם שלי למעשה ברח דרך הדש, או החור בלב שלי, והוא עבר למוח שלי וזו הסיבה שסבלתי מ- TIA."

קישור מקור