להתגרש מג'יי קאטלר הייתה 'ההחלטה הטובה ביותר'

להתגרש מג'יי קאטלר הייתה 'ההחלטה הטובה ביותר'

במבט לאחור! קריסטין קוואלארי הודה כי הבעל לשעבר המתגרש ג'יי קאטלר הייתה "ההחלטה הטובה ביותר", למרות הבליה של כמה שנים קשות לאחר מכן.

"זו לא הייתה החלטה שקיבלתי בן לילה, ברור", אמר מייסד Uncommon James, 35, ב"היא מסתובבת" הפודקאסט במהלך הפרק של 20 ביולי, וציינה שהיא "נמאס" מלדבר על הפיצול המתוקשר שלהם. "באמת ישבתי על זה הרבה זמן."

בסך הכל, קריסטין לא הסתכלה לאחור לאחר שסיימה את העניינים עם הקוורטרבק בדימוס, בן 39, ב-2020. "זו הייתה ההחלטה הכי מפחידה שעשיתי אי פעם, אבל זו הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי עבור עצמי". היא הוסיפה. "וזה לא אומר שזה לא היה ממש קשה בשנים האחרונות".

ה מאוד קוואלארי אלום הוסיפה שאמנם היא "ממש שמחה" על סגירת הפרק הרומנטי שלה עם ג'יי, היא עדיין מרגישה "עצובה" על התפרקות המשפחה שלהם. בני הזוג לשעבר, שנישאו ב-2013, חולקים שלושה ילדים – הבנים קמדן וג'קסון והבת סיילור.

"כשאתה יוצר משפחה עם מישהו, זה עצוב שאין את זה יותר," שורשים אמיתיים מחבר ספרי הבישול הודה. "למעשה ניהלתי את השיחה הזו עם הילדים שלי לפני יומיים. אתה יודע, זה בסדר להיות עצוב, אני עדיין עצוב על זה לפעמים. אבל הייתי צריך לעשות מה שהכי טוב עבורי ועבור הילדים שלי, בכנות. כי אני רוצה שהילדים שלי יראו אותי מאושרת".

אולם, ה לגונה ביץ' אלום הייתה בטוחה שציינה שהיא חושבת שהיא "אמא טובה יותר" כי היא "מאושרת יותר".

לגבי מצב היחסים הנוכחי שלה, קריסטין חשפה שהיא "לאחרונה התחילה לצאת יותר" לאחר שהתרחקה קצת מהרומנטיקה.

"מיד אחרי הגירושים שלי יצאתי עם מישהו מיד, ואז יצאתי מיד עם מישהו אחר", גבעות אלום שיתפה, והתייחסה לכאורה למערכות היחסים הקודמות שלה עם קומיקאי ג'ף דיי וזמר קאנטרי צ'ייס רייס. "ואז לא יצאתי בכלל במשך שנה בערך… אבל לקחתי הרבה זמן, ובאמת עבדתי על הכל."

מצידו של ג'יי, אמר מקור בקשר במאי שכוכב ה-NFL לשעבר נתפס "חובר" עם אשתו של "חברו הטוב" במהלך חופשה משפחתית משותפת.

"הבעל וג'יי חברים טובים וגם שכנים. הילדים שלהם כולם חברים. בזמן שהם היו בטיול, ג'יי התחבר לאשתו", אמר המקור, והוסיף כי קריסטין ניסתה "להרחיק" את עצמה מהדרמה של האקס שלה.

קישור מקור