לואיס 'פוטרו' קבאלרו, פרשת אנג'לינה פיברניק: עדכונים

הכירו את לואיס! לואיס "פוטרו" קבאלרו עלה לכותרות לאחר שהחלו להסתחרר שמועות על כך שהיה לו רומן עם כוכב ג'רזי שור אנג'לינה פיברניק. בעוד אנג'לינה הכחישה את הטענות, הפרשה לכאורה צפויה להיות נושא חם בנושא אול סטאר שור ו חוף ג'רזי: חופשה משפחתית. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על לואיס.

מי זה לואיס "פוטרו" קבאלרו?

לואיס, נולד במקסיקו, הוא זמר, שחקן וכוכב ריאליטי שזכה לתהילה בזמן שכיכב בתוכנית MTV ספרד ו-MTV Latin America סופר שור מ-2016 עד 2017.

התוכנית הביאה חברי צוות מ חוף גנדיה ו חוף אקפולקו, הגרסה הספרדית והמקסיקנית של חוף ג'רזי, יחד לגור באותו בית למשך תקופה. העונה הראשונה צולמה במיקונוס, יוון, ובמדריד, ספרד, בעוד העונה השנייה התרחשה במרבלה, ספרד, והעונה השלישית התמקמה ברימיני, איטליה.

לאחר שכיכב ב- סופר שור במשך שלוש עונות לוהק לואיס חוף אקפולקו. הוא הופיע בשבעה פרקים, שכולם שודרו ב-2018.

כוכב הריאליטי המשיך להנחות ארבעה פרקים של Tu Casa TV en Directo בשנת 2020 והופיע כאורח בתוכניות De noche con Yordi Rosado ו Miembros al Air.

לואיס יככב הבא אול סטאר שור לצד כמה כוכבות ריאליטי, כולל אנג'לינה, ה-Drag Rac של RuPaulה' מיס ואנג'י, רווק בגן עדןשל בלייק הורסטמן ועוד.

באדיבות לואיס קבאלרו/אינסטגרם

מדוע לואיס "פורטו" קבאלרו הואשם בניהול רומן עם אנג'לינה פיברניק?

בפברואר 2022, השמש דיווח שלאנג'לינה ולואיס היה רומן בזמן צילומי אול סטאר שור. ילידת סטטן איילנד הייתה נשואה לבעלה המנוכר כעת, כריס לרנגירהבזמן הפרשה הנטענת.

מקורב סיפר לפרסום כי אנג'לינה טסה לספרד בדצמבר 2021 כדי לצלם את התוכנית Paramount +, שם נפגשה ולכאורה ניהלה רומן עם יליד מקסיקו.

לאחר שהצילומים הסתיימו ואנג'לינה חזרה הביתה, המקור טען שכריס גילתה שהיא בגדה בו ומיד עברה מביתם.

כריס הגיש בקשה לגירושין מה-EMT לשעבר בינואר 2022, בקשר אושר בפברואר. על פי המסמכים, הוא ציין בהגשת "הבדלים בלתי ניתנים לגישור אשר גרמו לאותו התמוטטות הנישואין לתקופה של שישה חודשים לפחות" כסיבה לגירושין.

מה אמרה אנג'לינה פיברניק על ההאשמות בפרשה?

בעוד שלואיס לא אישר או הכחיש שניהל רומן עם אנג'לינה, הכוכב לשעבר בטיפול זוגי הכחיש שהוא בוגד בכריס.

"הייתי מאוד פתוח וישר. סיפרתי לכולם מהקפיצה מה קרה", סיפרה אנג'לינה באופן בלעדי בקשר תוך כדי קידום אול סטאר שור. "אולי זה קצת נשך אותי בתחת, כי כאן אני כנה ופתוחה."

היא הוסיפה, "אני ממש אקבע את השיא כשכל העניין הזה ישודר".

איש הטלוויזיה המשיך להכחיש שניהלה רומן עם לואיס, וציינה ששמעה שמועה שהרומן לכאורה נמשך שנתיים. עם זאת, היא התעקשה שהיא לא הכירה אותו בזמן שהרומן השמועות היה מתחיל. "יש לי את כל הקבלות שאני צריכה ואני לא מכירה מישהו כבר שנתיים עד אוגוסט", אמרה אנג'לינה. "אז איך יצאתי עם מישהו במשך שנתיים?"

בגידה לכאורה שלה תהווה מקור עיקרי לדרמה במהלך חלק 2 הקרוב, עונה 5 של חוף ג'רזי: חופשה משפחתית. בקליפ טיזר לפרקים חדשים, מייק "המצב" סורנטינו כינתה את אנג'לינה "רמאי". אחרי הקליפ נוצר ויכוח סוער שבו טען שיש לה "חלקי צד מרובים" במהלך נישואיה לכריס.

"לא היה לי חלק צדדי כל הזמן שהייתי נשוי. זה עוד שקר," אמרה אנג'לינה בקשר. "אני הולך להיות פתוח וישר בעמוד האינסטגרם שלי כשיורשה לי לדבר על מה שלא אמיתי. ומה מומצא וסיפור מזויף”. היא הוסיפה, "צירי הזמן לא מסתדרים."

קישור מקור