לורין "דלעת" שאנון יוצאת בהוליווד לאחר לידה

לורין "דלעת" שאנון יוצאת בהוליווד לאחר לידה

לורין "דלעת" שאנון נהנתה מקליפורניה שטופת השמש בזמן שחקרה בהוליווד ביום שני, 11 ביולי, כמעט חודשיים לאחר שילדה את התאומים שלה.

כוכב הריאליטי לשעבר ערך פגישה בעיר לוס אנג'לס התיירותית לצד בעלה ג'וש אפירדאחות אלנה "האני בו בו" תומפסון והחבר שלה, דרלין קארסוול. בתמונות שהגיעו על ידי בקשרדלעת ובעלה הצטלמו למצלמה עם ילדתם הבכורה, אלה בת ה-4, שהעלתה חיוך ענק בין הוריה.

בנם, בנטלי, בן 12 חודשים, ותאומים שזה עתה נולדו, סילוס וסטלה, היו גם הם במפגש וברוך שבו התאספו כ-100 מעריצים כדי לפגוש את כוכבי ה-TLC האהובים עליהם. בזמן שבנטלי לא הצטלם עם הוריו, דודה אלנה זכתה להתגנב לתמונה עם הקטן בזמן שאחותו מנשקת את רגליו במתיקות.

המשפחה לכאורה נהנתה מהחופשה שלה בקליפורניה וביקרה באטרקציות פופולריות כמו אולפני יוניברסל. "תודה ל[email protected] על הכרטיסים, היה לנו הכי טוב!!" אם לארבעה ילדים כתבה את הכיתוב שלה ביולי 2022 אינסטגרם קרוסלת היום שלהם בפארק השעשועים.

בפוסט נכללו תמונות של השבט מצטלם מול השלט הידוע לשמצה של אולפני יוניברסל שבו הילודים התרווחו בצל בעודם יושבים בעגלותיהם. האחות אלה זוהרה משמחה בזמן שהצטלמה ליד רכבת הוגוורטס אקספרס לצד עובדת לבושה כמובילת רכבת, שחיקתה בצורה מושלמת את הפוזה שלה.

דלעת ילדה את התאומים ב-19 במאי 2022, עם זאת, היא לא הכריזה על הלידה עד החודש הבא במהלך צילום עם ג'וש, אלה ואלנה.

"המשפחה באמת מאושרת. דברים היו מלחיצים בהסתגלות לשלושה תינוקות מתחת לגיל שנה ורק חמישה ילדים באופן כללי, אבל זה דבר שאני וג'וש לא יכולים להתמודד עם זה", אמרה. בקשר ביוני 2022. "זה רק אומר שהחיים קצת יותר קדחתניים אבל יהיו כל כך שווים את זה בסופו של דבר."

ה הנה בא האני בו בו אלום אפילו הצטלמה לצילומי גוף חיוביות בפברואר 2022, בעודה עדיין שומרת את ההיריון שלה בסוד. היא הצטלמה בחזייה ותחתונים עם אלנה ואחותה ג'סיקה "צ'אבס" שאנון שם הם החזיקו שלטים עם מסרים מעוררי השראה.

"הגוף שלי נראה ככה כי אני אמא," נכתב בשלט של דלעת בזמן שהייתה בהריון עם התאומים.

המשיכו לגלול כדי לראות את דלעת בהוליווד!קישור מקור