תאריך הלידה של כוכבת '90 הימים' בהריון לורן בוברניק לתינוק מספר 3 מוקדם ממה שאתה חושב!

לורן, אלכסיי 'בוצע' אחרי תינוק מס' 3

שלוש וסיימתי? בְּהֵרָיוֹן ארוס בן 90 יום כוכב לורן ברוברניק (לבית גולדסטון) ובעלה, אלכסיי בברוורניקנחשף באופן בלעדי ל בקשר איך הם מרגישים כשהם מצפים לתינוק מספר 3 ביחד – והאם הם ירצו ללדת עוד ילדים בעתיד.

"מפחד יותר!" לורן, 33, סיפר באופן בלעדי בקשר בטקס פרסי הקולנוע והטלוויזיה של MTV: שטיח אדום ללא תסריט ביום חמישי, 2 ביוני, לאחר שאלכסיי, 33, חשף שהוא גם מרגיש "מפחד" לעבור משני מתחת לשניים לשלוש מתחת לשלוש.

יליד ניו יורק המשיך, "ואנחנו לא יודעים את המגדר. אנחנו לא מגלים. כי זה האחרון. אנחנו סיימנו. סיימתי."

בני הזוג יצאו לערב דייט בשטיח האדום למופע הפרסים בהאנגר בארקר בסנטה מוניקה, קליפורניה, מכיוון שהם היו מועמדים לפרס הריאליטי הטוב ביותר לרומנטיקה. ספין-אוף TLC של הזוג, לורן ואלכסיי: אחרי 90 הימיםזיכתה אותם במקום לצד עמיתים מועמדים נני גונזלס ו קייסי קלארק (של MTV האתגר: מרגלים, שקרים ובני ברית), ג'ו אמביל ו סרינה פיט (של ABC רווק בגן עדן), אריאנה מדיקס ו טום סנדובל (של בראבו חוקי Vanderpump) ו יאנדי סמית'-האריס ו מנדיס האריס (של VH1 אהבה והיפ הופ: אטלנטה).

לורן ויליד אוקראינה עשו את הופעת הבכורה שלהם בריאליטי בעונה 3 של סדרת הריאליטי המצליחה של TLC ארוס בן 90 יום. בני הזוג הכירו במהלך טיול בתוכנית תגלית ישראל. מערכת היחסים שלהם התחילה כפלינג אבל הם התאהבו מהר והמשיכו לחלוק את המסע שלהם בספינאופים שונים: ממסע ויזה ל-K-1 וחתונה אמריקאית, לחתונה השנייה שלהם בישראל ועד להקמת משפחתם. הם חולקים שני ילדים משותפים: הבן שי, בן שנתיים, והבן אשר, בן 22 חודשים. בינואר הם חזרו ל- ארוס בן 90 יום זיכיון עם בכורה העונה של תוכנית משלהם, לורן ואלכסיי: אחרי 90 הימים.

במאי, הזוג הפתיע את המעריצים כשהודיעו שהם מצפים לילדם השלישי המשותף. "יום האם המוקדם שמח 💕 אנחנו כל כך נרגשים להגיד סוף סוף שהתינוק מס' 3 בדרך!" לורן כתבה אז תמונת לידה עם אלכסיי, שי ואשר דרך האינסטגרם. "אנחנו הולכים לחכות לראות אם זו בת או בן, בכל מקרה אנחנו כל כך מאושרים! החיים יהיו מטורפים עם 3 מתחת לגיל 3, אבל אנחנו לא יכולים לחכות לפגוש אותך בסתיו הקרוב, BabyB! #teambrovarnik #babyb #boyorgirl #lorenandalexeafterthe90days."

באדיבות אלכסיי בוברניק/אינסטגרם

במהלך עונה 1 של לורן ואלכסיי: אחרי 90 הימים, בני הזוג חשפו את תוכניותיהם לקנות בית ולהתרחק ממשפחתה של לורן במיאמי, פלורידה. באותו זמן, הם שקלו לעבור לקרוליינים. עם זאת, נראה שהתוכניות הללו השתנו כעת כשהתינוק מספר 3 בדרך.

"כן, אולי לא," אמר אלכסיי בקשר לגבי האם המעבר לדרום קרולינה עדיין על הפרק. "אולי לא קרולינה. אבל בהחלט מחוץ למיאמי", הוסיפה לורן.

היא אמרה שלבני הזוג יש "כמה" מיקומים אחרים "בראש" לקראת המעבר הגדול שלהם. "נסקור בקרוב," הסביר אלכסיי.

"אתה רק תצטרך להתכוונן," התגרה לורן. "אנחנו עובדים על עונה 2."

פרסי הסרטים והטלוויזיה של MTV: Unscripted ישודר ביום ראשון, 5 ביוני בשעה 20:00 ב-MTV.

קישור מקור