לורן ארוסה בן 90 הימים בהריון, מצפה לתינוק מספר 3 עם אלכסיי

תינוק בדרך! ארוס בן 90 יום כוכב לורן ברוברניק (לבית גולדסטון) בהריון ומצפה לילד שלישי עם בעלה, אלכסיי Brovarnik.

בני הזוג אישרו את הריונם המפתיע בהצהרה ל בידור הערב ביום שישי, 6 במאי. "זה היה די הלם בלשון המעטה", אמרה לורן, בת 33. "ובעוד אנחנו נכנסים לפרק חדש לגמרי, אני מאוד נרגש. אנחנו לא הולכים לגלות את המין עד שהתינוק ייוולד, אשקר אם אגיד שאני לא מבועת, אני כן. אבל שום דבר שאנחנו לא יכולים להתמודד איתו. אנחנו לא יכולים לחכות לפגוש את BabyB בסתיו הקרוב!"

"אומג אני כל כך נרגש ומפוחד בו זמנית. שלושה ילדים מתחת לגיל 3 זה לא בדיחה", הוסיף אלכסיי, 33. לאחר מכן הוא התבדח, "החלום שלי על קבוצת כדורגל הופך לאט לאט למציאות".

לורן ואלכסיי הם כבר ההורים לבנים שי בן שנתיים ואשר בן 8 חודשים.

הזוג הוצג לראשונה לצופי TLC במהלך העונה השלישית של ארוס בן 90 יום. לורן פגשה את אלכסיי במהלך טיול בתוכנית תגלית ישראל. הם התאהבו כשהוא שימש כחובש המילוט. הסיפור של בני הזוג המשיך להתפתח בטלוויזיה כאשר קיבלו ספין-אוף משלהם, לורן ואלכסיי: אחרי 90 הימים.

באדיבות לורן ברוברניק/אינסטגרם

ההופעה שלהם הצופים ראו בעבר את הזוג חולק על כמה ילדים הם רוצים. אלכסיי אמר שהוא רוצה "ארבעה בסך הכל". לורן הגיבה, "הדרך היחידה שבה אשקול ארבעה ילדים היא אם בנס כלשהו, ​​בפעם הבאה שננסה, מדובר בתאומים."

במרץ 2022, לורן דיברה על כמה קשה יכול להיות הריון במהלך פרק של הרופאים, אשר היה משותף בלעדית על ידי בקשר.

"גברים נוטים לחשוב שהריון הוא רק, 'הו, לשאת תינוק, זה יפה בלה בלה בלה'. זה לא קל. לא כולם נהנים מזה והבלתי צפוי קורה", שיתפה לורן במהלך הפרק ב-3 במרץ של תוכנית הפוריות המיוחדת.

לאחר מכן הרהרה על אשר נולד בטרם עת. "לא ציפיתי שתינוק יגיע שישה שבועות מוקדם יותר. לא ציפיתי להיות במצב שינה במשך כמה שבועות לפני כן. וכשגברים חושבים, 'אה, הריון זה קל. אני לא יודע למה היא גורמת לזה להיראות קשה?' זה כאילו הממ… אתה מנסה את זה, ואז אתה יכול לדבר איתי. ואז תעשה את זה גב אל גב, ואז תוכל לדבר איתי", הוסיפה לורן.

מנחה ד"ר אנדרו פ. אורדון אמר לאיש הטלוויזיה, "לורן, במקרה שלך בעצם נאלצת לעזוב את העבודה שלך בגלל האפליה שגברים במקום העבודה והם לא היו אוהדים למה שעובר עליך, ואני כל כך מצטער לשמוע את זה. ” היא עבדה בעבר כעוזרת מנהלת במשרד בפלורידה, אם כי נאלצה לקחת חופש בעקבות לידות בניה.

בכורם של בני הזוג הגיע דרך חתך קיסרי למעלה מחודש לפני תאריך הלידה שלו. "איזו חוויה סוחטת רגשית", כתבה לורן מאוחר יותר בפוסט באינסטגרם ב-13 ביולי, ושיתפה את שי נולד עם קשר אמיתי, שהוא קשר שנוצר בחבל הטבור של התינוק. הוא בילה ביחידה לטיפול נמרץ יילודים ובני הזוג לא הורשו לראות את בנם במשך 24 שעות שלמות לאחר הלידה. באופן דומה, אשר נולד גם דרך ניתוח קיסרי עקב סיבוכים.

קישור מקור