לורן סוונסון תמונות נדירות: תמונות אשתו של ג'וזיה דוגר

לורן סוונסון תמונות נדירות: תמונות אשתו של ג'וזיה דוגר

לורן סוונסון היה נשוי ל 19 ילדים וסופרים אלום יאשיהו דוגר במשך כמעט ארבע שנים, אבל היא שומרת על פרופיל נמוך למרות תהילת הריאליטי של בעלה.

מעריצי TLC פגשו את המשפחה לראשונה בספטמבר 2010 כשהיא הופיעה בפרק בתוכנית הריאליטי של משפחת בעלה. מאז, הרבה השתנה עבור משפחת דוגאר. ההופעה הסתיימה בשנת 2015 בעקבות ג'וש דוגרשערוריית ההתעללות המינית של TLC, שגרמה ל-TLC לנתק את התקע לאחר שבע שנים של קטלוג חייה של משפחת דוגר.

לאחר סיום התוכנית, יליד ג'ורג'יה וג'ושיה עברו לככב בתוכנית הספין-אוף של משפחת דוגאר סומך עלששודרה בין השנים 2015 עד 2020. הסדרה סיקרה רגעים גדולים במערכת היחסים של בני הזוג מהחיזור שלהם לירח הדבש ועד להפלה קורעת הלב שלהם.

ג'וזיה הציע נישואים ללורן ב-24 בפברואר 2018, באותו מקום בו התארסו הוריה של לורן. בני הזוג קשרו את הקשר בחודש יוני בקתדרלת האוזרק של אוניברסיטת ג'ון בראון. לאחר שסבלו מהפלה טראגית באוקטובר אותה שנה, הם קיבלו את בנם הראשון, בתם בלה, בנובמבר 2019.

עכשיו עם משפחה משלהם, לורן וג'וזיה מפרסמים עדכונים נדירים על חייהם המשותפים בחשבון אינסטגרם משותף. התמונה האחרונה שלהם נוספה בפברואר 2020. בשנת 2021, כמה מעריצים שמו לב שנראה שהזוג מנקים את עמוד האינסטגרם שלהם, והשאירו רק שש תמונות למעלה.

בנוסף לשתיקת המדיה החברתית שלהם, מעריצים ציינו כי ג'ושיה ולורן ממעטים להופיע במפגשים משפחתיים ולא הופיעו ב סומך על פרק מיוחד במרץ 2021 שכותרתו חיים חדשים. הזוג כלל לא הוצג בפרק למעט כאשר שמה של לורן צץ בצ'אט קבוצתי משפחתי.

עם זאת, המשפחה בת שלוש אכן הופיעה ב-a יוטיוב סרטון בינואר 2022 כשהם השתתפו ג'דידיה דוגר ואישה קייטי דוגרמסיבת גילוי המגדר של התינוק הראשון שלהם.

המשך לגלול כדי לראות תמונות נדירות של לורן סוונסון.

קישור מקור