לורן סורנטינו יולדת את התינוקת מיה עם מייק

מזל טוב! חוף ג'רזי כוכב מייק "המצב" סורנטינו ואשתו, לורן סורנטינוקיבל את פני תינוק מס' 2.

מייק, 40, ולורן, 38, קיבלו את בתם, מיה בלה אליזבת סורנטינו, ביום שלישי, 24 בינואר, לפי אֲנָשִׁים. היילוד הגיע בשעה 8:22 בבוקר, במשקל של 5 קילו ו-15 אונקיות.

"לא יכולנו להיות נרגשים יותר להכריז על הגעתה של התינוקת המתוקה שלנו, מיה בלה אליזבת סורנטינו", בהצהרה של בני הזוג ל בקשר. "אנו מעריכים את איחולי הטוב של כולם וכל כך נרגשים להתחיל את הפרק החדש הזה כמשפחה בת ארבע נפשות."

מייק ולורן הם כבר ההורים לבן רומיאו, בן 21 חודשים.

שלושה ימים בלבד לפני הגעתה של מיה, מייק פרץ על אהבת האבהות במתוק אינסטגרם הודעה. "מכל התארים שזכיתי לקבל, 'אבא' תמיד היה הטוב ביותר", הוא כתב כמה תמונות שלו עם רומיאו ב-21 בינואר.

בני הזוג – שקשרו בנובמבר 2018 – הודיעו כי הם מצפים לתינוק מספר 2 ביולי 2022.

"יש לנו הודעה מדהימה!! אנחנו משפחה הולכת וגדלה! תינוק בדרך. ינואר 2023. אלוהים הוא טוב", שיתף אז כוכב MTV באמצעות אינסטגרם.

זמן קצר לאחר שמייק פרסם את ההכרזה, שלו חוף ג'רזי costars פנו לרשתות החברתיות כדי לברך את בני הזוג.

"כל כך כל כך שמח בשבילכם!!!" פול "DJ Pauly D" DelVecchio כתב, תוך כדי ג'ני "ג'ווווו" פארלי הוסיף, "יאסססססססס."

לפני שהכריזה על הריונה השני, סיפרה לורן סגנון חיים שרומיאו כבר חבר עם כל האחרים חוף ג'רזי ילדים.

"יש לנו את ה חוף ג'רזי תינוקות מגיעים לעתים קרובות ככל האפשר, בין אם אנחנו מצלמים או לא. ג'ני חיה ממש מעבר לפינה מאיתנו. אז, זה ממש חמוד לראות, אתה יודע, את מיילני וגרייסון איתו", אמרה אז, בהתייחסה לילדים של ג'ני עם בעלה לשעבר, רוג'ר מתיוס. "כולם מקסימים. אנחנו אוהבים לחבר אותם יחד".

Broadimage/Shutterstock

מייק ולורן היו פתוחים לגבי אהבתם להורות ברשתות החברתיות ובתוכנית הריאליטי, בזמן שהם גם שוחחו על הקשיים שהם התמודדו איתם. בנובמבר 2019, ילידי ניו ג'רזי חשפו כי הם חוו הפלה "קורעת לב".

"כשגיליתי שאנחנו בהריון, הרגשתי שזו הסיבה שעברנו את כל האתגרים האלה במשך שנים ושזה הזמן שלנו וזו הייתה הברכה שלנו. זה היה קשה. זה היה ממש קשה", שיתף מייסד Laurens Cosmetics בראיון ל-ABC באותה תקופה. "לא רציתי להחזיק את זה בפנים. רציתי לשתף את זה לאנשים אחרים שעוברים את זה ופשוט להיות כנה כדי שאוכל לרפא את התהליך."קישור מקור