לורן שווי נטו, איך היא מרוויחה כסף

עושה בנק! לורן ברוברניק התחילה אותה בטלוויזיה על ידי הופעה ב ארוס בן 90 יום והמשיכה את קריירת הריאליטי שלה בטלוויזיה בכיכובה לורן ואלכסיי: אחרי 90 הימים. המשיכו לגלול כדי לגלות את השווי הנקי שלה, איך היא מתפרנסת ועוד.

מהו השווי הנקי של לורן בוברניק?

ללורן יש שווי נקי מוערך של $750,000, לפי מספר שקעים.

איך לורן בוברניק מרוויח כסף?

כאשר לורן הופיעה לראשונה במהלך עונה 3 של ארוס בן 90 יוםהיא עבדה כעוזרת מנהלת בעיר ניו יורק.

לאחר הנישואין אלכסיי בברוורניק בשנת 2015 והפיכתה לאם, לורן עובדת כעת מהבית כמנהלת.

"אני אוהבת את מה שאני עושה", אמרה אישיות TLC על עבודתה במהלך פרק ינואר 2021 של יומני 90 יום.

בנוסף לעבודה כמנהלת, לורן שיתפה שהיא שואפת למען ילדיה – שי יוסף, אשר נח ו אריאל רעיה – ללכת בעקבותיה ולהפוך לדוגמניות ילדים כמו שהייתה כשהייתה צעירה יותר.

"אני משוחדת, אבל אני חושבת שיש לנו כמה ילדים חמודים מאוד", אמרה במהלך פרק מדצמבר 2022 של לורן ואלכסיי: אחרי 90 הימים. "אז למה לא לנסות את Momager?"

איך אחרת לורן בוברניק מרוויחה כסף?

לורן גם עושה כסף על ידי הופעה בתוכניות TLC. אמנם משכורתה המדויקת מהרשת לא נחשפה, אך דווח כי התגמול של השחקנים הוא בקנה מידה מזיז.

"ארוס בן 90 יום משלם לחברי השחקנים שלהם 1,000 עד 1,500 דולר לפרק", אמר בעבר מקורב מכ"םוציין כי הכוכבים שמגיעים לספינאוף משלהם מרוויחים בסופו של דבר יותר כסף.

לאחר שעשה רושם על המעריצים בזמן שהופיע ב ארוס 90 יום, ארוס 90 יום: מה עכשיו?יומני 90 יום, ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? ו שיחת כריותלורן ואלכסיי השיגו ספינאוף משלהם ב-2022. עונה 2 של לורן ואלכסיי: אחרי 90 הימים הוקרן בבכורה בדצמבר 2022.

באדיבות לורן ברוברניק/אינסטגרם

בנוסף, לורן מקבלת תלושי שכר על עבודתה כמשפיעה על מדיה חברתית. היא מקדמת באופן קבוע מוצרים של מותגים כולל ViaCord ו-LoveSac עם 1.4 מיליון עוקביה באינסטגרם.

יליד פלורידה גם מרוויח כסף על ידי הקלטת סרטונים למעריצים ב-Cameo. לדבריה פּרוֹפִילמעריצים יכולים לקנות סרטונים מותאמים אישית ב-$49, סרטונים עסקיים ב-$2,000, שיחות וידאו חיות ב-$144 והודעה מהירה ב-$4.

קישור מקור