לורן Brovarnik 'לא בסדר' בזמן הריון

נהיה אמיתי. ארוס בן 90 יום כוכב לורן ברוברניק רמזה שהיא "לא בסדר" במהלך ההריון שלה עם תינוק מס' 3.

לורן, 33, לקחה אינסטגרם ביום רביעי, 3 באוגוסט, כדי לתת למעריצים עדכון לגבי איך היא מרגישה. "לא ידעתי מי צריך לשמוע את זה היום, אבל בכנות יש לי יום כזה", היא אמרה בזמן שהנחתה מסיכת פנים. "זה בסדר שיהיה לך עוד יום."

לאחר שהסבירה שהיא משתמשת במסכת הפנים כדרך לעודד את עצמה, לורן המשיכה לחלוק עצות. "אני רק רוצה שתדע שאם יש לך יום רע, אתה פשוט עושה משהו שמעלה חיוך על הפנים שלך. גם אם זה ל-5 דקות, 5 שעות, 10 דקות”, המשיך כוכב הריאליטי. "רק תדע שזה בסדר שיהיה לך יום רע ומחר יום חדש."

לורן המשיכה לרמוז שהיא לא מצליחה בסדרה של סיפורי אינסטגרם פוסטים ביום חמישי, 4 באוגוסט. "אני עדיין מרגישה די עצובה ואני מרגישה שזה עדיין בסדר", אמרה לעוקבים שלה. "כי לפעמים מצב הרוח שלך עובר ליום המחרת וזה לא עושה את זה נכון. זה לא הופך את זה לא נכון. זה לא הופך אותך לאדם רע." היא הוסיפה, "אנחנו בני אדם, נכון?"

באדיבות לורן בוברניק/אינסטגרם

למרות שהיא עדיין מרגישה "ס-טי", לורן הסבירה שהיא מנצלת את היום שלה על ידי איפור ולבישת שמלה חמודה. "אני מקווה שבהמשך ומחר יהיה הרבה יותר טוב," היא המשיכה. "אז אם למישהו אחר שם בחוץ עדיין יש יום דומה, אל תהיה קשה עם עצמך. זה בסדר לקבל יום נוסף כדי להרגיש כמו s–t."

בשקופית הבאה של סיפורי אינסטגרם, כוכבת TLC שיתפה סלפי שתפס אותה מאחורי ההגה של המכונית שלה. "התחיל להיות בן אדם ולדבר בגלוי על ימים רעים גם אם זה יותר מיום אחד בכל פעם!" הטקסט על המסך נקרא.

לורן – שהייתה פתוחה לגבי התמודדות עם דיכאון לאחר לידה בעבר – דיברה על הימים הרעים כשהיא מצפה לתינוק מס' 3 עם בעלה, אלכסיי בברוורניק.

בני הזוג עשו את הופעת הבכורה שלהם בטלוויזיה בריאליטי בעונה 3 של ארוס בן 90 יום לאחר מפגש במהלך טיול בתוכנית תגלית ישראל. מערכת היחסים שלהם התחילה כפלטה, אם כי הם התאהבו במהירות והמשיכו לחלוק את המסע שלהם בספינאופים שונים. לורן ויליד אוקראינה, 33, חולקים שני ילדים משותפים: הבן שי, בן שנתיים, והבן אשר, בן 11 חודשים.

במאי, לורן ואלכסיי הודיעו שהם מצפים לילדם השלישי המשותף. "יום האם המוקדם שמח אנחנו כל כך נרגשים להגיד סוף סוף שהתינוק מספר 3 בדרך!" לורן כתבה תמונת לידה עם אלכסיי, שי ואשר. "אנחנו הולכים לחכות לראות אם זו בת או בן, בכל מקרה אנחנו כל כך מאושרים! החיים יהיו מטורפים עם 3 מתחת לגיל 3, אבל אנחנו לא יכולים לחכות לפגוש אותך בסתיו הקרוב, BabyB! #teambrovarnik #babyb #boyorgirl #lorenandalexeiafterthe90days."

בחודש הבא סיפרו בני הזוג באופן בלעדי בקשר שהתינוק מס' 3 יהיה האחרון שלהם. "אנחנו לא יודעים את המגדר. אנחנו לא מגלים", אמר יליד ניו יורק. "כי זה האחרון. אנחנו סיימנו. סיימתי."קישור מקור