ליאה מישל הושיטה יד ל-'Glee' Costars לאחר טענות בריונות

עושה תיקון. לאה מישל גילתה שהיא פנתה אליה שִׂמְחָה כוכבים לאחר שכמה מחברי השחקנים לשעבר הופיעו בטענות שהיא בריון על הסט.

"אני חושבת שהשנתיים האחרונות היו כל כך חשובות לכולם פשוט לשבת לאחור ולהרהר", אמרה ליאה, בת 36. מגזין ראיונות בסיפור שפורסם ביום שלישי, 7 בפברואר. "עשיתי הרבה פניות אישיות."

היא הוסיפה כי לקחה את הטענות ברצינות וניסתה ללמוד מטעויות העבר שלה.

"הדבר הכי חשוב היה שכולם פשוט יקחו צעד אחורה", ילדה מצחיקה אמרה השחקנית לרשת. "יותר מהכל, אני כל כך אסיר תודה על ההזדמנות הזו ליישם את הדברים שלמדתי במהלך 10 השנים האחרונות בצורה חיובית."

"מה שאמרתי לעצמי נכנסתי ילדה מצחיקה היה, 'אם אני לא יכול לקחת את התפקיד שלי כמנהיג מחוץ לבמה חשוב כמו התפקיד שלי כמנהיג על הבמה, אז אני לא צריך לעשות את ההצגה הזו.' כי זה תמיד היה מאבק עבורי", המשיכה לאה. "אז לקבל את ההזדמנות הזו עכשיו בגיל 36 כאישה ואם – להיכנס לעבודה הזו שמגיעה עם כל כך הרבה לחץ וכמות עצומה של אחריות – היה הישג מאוד מאוד גדול עבורי".

כוכב ברודווי המשיך וציין כי שִׂמְחָה הדרמה לימדה אותה ש"מה שהכי חשוב זה איך אתה גורם לאנשים להרגיש".

"השיחות שהיו לי מאחורי הקלעים עם כמה אנשים היו מרפאות להפליא ומאוד פוקחות עיניים עבורי", הסבירה לאה. "אני עושה את זה ממש הרבה זמן ואני לא מתכוון להאשים שום דבר בדברים שעברתי בחיי. אבל אתה גם לא יכול להתעלם מהחוויות האלה או להכחיש אותן. הם חלק מעבודת הטלאים של חיי".

ביוני 2020, ליאה – שכיכבה בסדרת פוקס בתור רייצ'ל ברי מ-2009 עד 2015 – הואשמה ביצירת סביבת עבודה רעילה על הסט.

ההאשמות התגלו לראשונה כאשר סמנתה וור הטיחה את ליאה בטוויטר על הדרך שבה פעלה על הסט. "LMAO זוכר כשהפכת את הופעת הטלוויזיה הראשונה שלי לגיהינום?" סמנתה, בת 31, כתבה בזמנו. "כי אני לעולם לא אשכח. אני מאמין שסיפרת לכולם שאם הייתה לך הזדמנות היית לא בפאה שלי בין שאר תקיפות מיקרו טראומטיות שגרמו לי להטיל ספק בקריירה בהוליווד…"

טוד וויליאמסון / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

לאחר שהועלו הטענות הראשוניות, עוד כמה כוכבים מהתוכנית – כולל הת'ר מוריס, אלכס ניואל ו אמבר ריילי – גיבה את הטענות של סמנתה.

ה צרחות קווינס אלום התנצל מאוחר יותר על התנהגותה. עם זאת, היא טענה שאינה זוכרת את ההאשמות שהועלו נגדה.

קישור מקור