ליאה של Teen Mom 2 הוטחה על תמונות דיסני ללא ילדים

לא המקום הכי מאושר עלי אדמות? אמא מתבגרת 2 כוכב לאה מסר הוטחה על ידי מעריצים על כך שהלכה לכאורה לדיסני וורלד ללא ילדיה, עלי, גרייסי ואדי.

"אתה ההרפתקה הגדולה ביותר שלי", כתבה אישות MTV, בת 30, כתובית קסומה אינסטגרם פוסט קרוסלה ביום שישי, 22 ביולי, הכולל תמונות שלה ושל החבר שלה, ג'יילן מובלי, בפארק השעשועים של אורלנדו, פלורידה.

בעוד מעריצים רבים שיבחו את הזוג המאושר על הטיול המקסים שלהם בדיסני, אחרים קראו לליאה על כך שככל הנראה לא הביאה את בנותיה לשם הכיף.

"איפה [are] הילדים", הגיב אחד משתמשי אינסטגרם. "ואתה לא לוקח את הילדים לדיסני [WTF]", צלצל אחר, בעוד אדם נפרד הוסיף, "איזה סוג הורה הולך לדיסני בלי הילדים שלו?"

אינסטגרם

למרות שכמה אנשים יצאו להגנתה של לאה והצביעו על כך שכוכבת הריאליטי הביא אותם לחופשה בפלורידה, המשתמש השלישי עדיין הטיל ספק בבחירתה של לאה.

"להסתכל על הפוסט לפני זה לא עונה על השאלה שלי", הם הוסיפו בתגובה נפרדת. "זה לא דיסני. אני בטוחה שהילדים שלה משתוללים תקועים בחדר מלון בזמן שאמא שלהם מעדרת את עצמה עם הבחור 6638374 שגר איתם [sic]."

מעריצים מטיחים את לאה מסר של אמא של העשרה על כך שהיא הלכה לדיסני וורלד בלי הילדים שלה
באדיבות לאה מסר/אינסטגרם

אמנם לאה לא הגיבה להערות, אבל היא אכן הביאה את בנותיה למצב שמש איתה ועם היפה שלה. ארבעה ימים לפני הפגיעה בדיסני וורלד, אם לשלושה שיתפה תמונה קבוצתית באמצעות אינסטגרם שלה ושל בנותיה, לצד ג'יילן, בת 25, ביקרו יחד ב"עולם הקוסמים של הארי פוטר" של אולפני יוניברסל.

"מצב חופשה", כתבה לאה את פוסט הקרוסלה, שהציג תמונות של ילדיה שנראים מאושרים כתמיד במיקום הקסום.

מאז ילידת מערב וירג'יניה וקצין צבא ארה"ב התחילו לצאת לראשונה באוגוסט 2021, השניים הקפידו לכלול את ילדיה בכמה הרפתקאות יחד. ב-1 באפריל, יליד צפון קרוליינה קנה לחברתו בית חדש לגמרי.

"גאה להיות בעל בית בפעם הראשונה!" ג'יילן כתבה פוסט קרוסלה באינסטגרם באותו יום. "אני כל כך אסיר תודה ומבורך ועדיין חסר מילים להיות הבעלים של הבית הזה. הַפתָעָה! @leahmesser. אני גאה בך על מכירת הבית הראשון שלך, ולכן, רציתי להפתיע אותך עם בית חדש, הבית שלנו… "מגיע לנו! זה מגיע לך! אני לא יכול לחכות לבנות, לצמוח וליצור עושר דורי, מורשת והזדמנויות עבורנו ועבור משפחותינו. זה לפרק הבא ובאמת עולה רמה! עבור רוב האנשים, אלו הם רגעים מיוחדים שאתה זוכר הכי הרבה – וכצעיר שחור משרלוט, זו הגשמת חלום".

בזמן שהוא הביע עד כמה הוא נלהב, העובד לשעבר של נאס"א כתב גם הוא, "הישארו מעודכנים לתגובת הבנות!" בכיתוב שלו.

אין ספק, לאה יצאה לאינסטגרם יומיים לאחר מכן כדי לשתף סרטון של איך הבנות שלה הגיבו למקום המגורים החדש שלהן.

"אני לא יכול להסביר את האהבה והאושר שכולנו חולקים יחד, ואני לא יכול לחכות שתראו כמה גדלנו ואיפה אנחנו נמצאים היום בטלוויזיה", 16 ובהריון alum כתבה את הפוסט באינסטגרם שלה ב-3 באפריל. "אני מודה לאלוהים כל יום שבירך את משפחתי והמשיך לברך אותנו. אני באמת לא יכול לחכות לראות מה הפרק הבא מצפה לנו. אנחנו נרגשים מאוד להתחיל לקשט כל חדר בבית הזה וליצור כל כך הרבה זיכרונות. אני כל כך מאוהב בנו!"קישור מקור