ליאונרדו דיקפריו, ג'יג'י חדיד 'מתחברים': זה סתמי

לאונרדו דיקפריו אולי לא יהיה רווק לאורך זמן בעקבות הפרידה שלו קמילה מורוןשכן השחקן ראה בשקט דוגמנית-על ג'יג'י חדידמספר מקורות מאשרים בקשר. "ליאו וג'יג'י התחברו כמה פעמים הקיץ", מספר אחד מהמקורבים בקשר באופן בלעדי.

"הם מכירים אחד את השני כבר כמה שנים. הם סופר נמשכים זה לזה", ממשיך המקור לגבי הזוג, ומוסיף, "היא בדיוק הטיפוס שלו: יפיפייה, סקסית אבל צנועה עם גישה של אחד מהחבר'ה".

בעוד שליאו, 47, וג'יג'י, 27, היו הופכים כמעט מיד לאחד הזוגות הגדולים ביותר בהוליווד אם יתחילו לצאת באופן רשמי, "זה סתמי ולא דבר קבוע. אבל יש להם הרבה חברים משותפים", מוסיף המקורב. עם זאת, מקור שלישי מציין שהם מסתובבים בדיוק כמו חברים קרובים.

Shutterstock (2)

ה אל תסתכל למעלה הכוכב וחברתו מזה ארבע שנים, קמילה, בת 25, נפרדו לאחרונה, בקשר אושר ביום שלישי, 30 באוגוסט. "לליאו וקמילה היו כמה הפסקות בחודשים האחרונים. זה עניין של להחליט אם הם נמצאים בו לטווח הארוך או פשוט יתנו לו למות", אמר מקורב נוסף בקשר. "עם כל החברות של ליאו, ברגע שהיא התרכזה בעבודה והיו לה סדרי עדיפויות משלה, הוא התרחק. במקום פרידות דרמטיות, הם לקחו זמן בנפרד".

כשזה מגיע לג'יג'י, יש לה הרבה יותר סדרי עדיפויות מסתם שיש לה חבר. היא אמא לבת כאי בת כמעט שנתיים, אותה היא חולקת עם החבר לשעבר זאין מאליק. הזוג יצא לסירוגין מנובמבר 2015 עד ינואר 2019. הם הציתו מחדש את הרומן שלהם בנובמבר 2020, וג'יג'י נכנסה להריון כמה חודשים לאחר מכן.

דוגמנית העל וזמרת "Pillowtalk", בת 29, נפרדו שוב באוקטובר 2021 לאחר שנקלע לוויכוח סוער עם אמה, יולנדה חדיד. הם מתמקדים בלהיות "הורים משותפים בריאים" לבתם, אמר מקור קודם בקשר.

לגבי ליאו, ה Revenant כוכב יצאה מפורסמת עם כמה דוגמניות בעבר, כולל בר רפאלי, נינה אגדל ו ג'יזל בונדשן. דוגמנית העל הברזילאית היא החברה היחידה שאיתה הלך ליאו על שטיח אדום, ולקח אותה בתור הדייט שלו לאוסקר 2005, כבוד שמעולם לא העניק לאף אחת מהגברות המקסימות שבאו בעקבותיו בתולדות הדייטים שלו. השניים נפרדו ב-2005 לאחר חמש שנים ביחד.

נציגי ליאו וג'יג'י לא הגיבו מיד בקשרבקשות של תגובה.

קישור מקור