ליאונרדו דיקפריו התגלה לאחר פיצול קמילה מורון: תמונות

ליאונרדו דיקפריו התגלה לאחר פיצול קמילה מורון: תמונות

חיים נמוכים. לאונרדו דיקפריו נראה יוצא עם כמה חברים בעקבות הפרידה שלו מהחברה לשעבר קמילה מורון, והוא הקפיד לטוס מתחת לרדאר.

ה פעם… בהוליווד השחקן, בן 47, לבש מסיכת פנים בצבע תכלת, חולצת טריקו לבנה וכובע בייסבול, מכנסי חאקי קצרים וזוג נעלי ספורט שחורות כשכמה חברים נכנסו למסעדת Il Buco בניו יורק ביום שלישי, 30 באוגוסט.

היציאה של ליאו הגיעה שעות ספורות לאחר שמקור סיפר בקשר שהוא וקמילה, בת 25, נפרדו לאחר ארבע שנים של היכרויות בעקבות "תיקון קשה"

"ליאו וקמילה היו כמה הפסקות בחודשים האחרונים", אמר המקורב על הפרידה שלהם. "זה עניין של להחליט אם הם נמצאים בזה לטווח הארוך או פשוט יתנו לזה למות."

המקור המשיך, "עם כל החברות של ליאו, ברגע שהיא התרכזה בעבודה והיו לה סדרי עדיפויות משלה, הוא התרחק. במקום פרידות דרמטיות, הם לקחו זמן בנפרד".

הנציגים של לאונרדו וקמילה לא הגיבו מיד בקשר'בקשה של הערות. אֲנָשִׁים היה הראשון לדווח על הפיצול של הזוג לשעבר.

בדצמבר 2017, ה Revenant השחקן וה בוקובסקי השחקנית צולמה בפעם הראשונה יחד כאשר ליאו נצפה עוזב את ביתה בלוס אנג'לס. לאחר מכן, השניים נראו מדי פעם בחוץ, בין אם בשליחויות פשוטות ובין אם בחופשה משותפת. מאז שליאו נוסע לסנט בארטס מדי שנה, קמילה – הצעירה ממנו ב-23 שנים – נראתה מתפנקת עם היפה שלה דאז בתחילת ינואר. הם אפילו שיתפו רגע נדיר ב-PDA ב-4 בינואר, כשהם צולמו מתנשקים במהלך הטיול הטרופי שלהם.

בעוד שהשניים בדרך כלל הרחיקו את מערכת היחסים שלהם מעיני הציבור, קמילה התייחסה פעם לליאו בראיון באוקטובר 2019 עם יריד ההבלים. באותה שנה, ה רומיאו ויוליה השחקן הפך לפנים של מם ויראלי לאחר שהיה ראיתי מצלם של חברתו דאז כשהתייצבה בשמלה לבנה עם נקודות ארוכות ב-Hotel du Cap-Eden-Roc באנטיב במהלך פסטיבל קאן.

"או שאתה מת גיבור או שאתה חי מספיק זמן כדי להפוך לחבר אינסטגרם", נכתב אז במם, שאליו אמרה קמילה לרשת, "מסכן, קוראים לו חבר אינסטגרם. הוא איש איכות הסביבה וכוכב קולנוע, וזה לא אומר כלום!"

לפני שמצא רומנטיקה עם קמילה, ליאו היה קשור רומנטית למספר דוגמניות ושחקניות צעירות יותר. כמה ממערכות היחסים ארוכות הטווח הראויות ביותר שלו כללו אלה עם שחקנית קריסטן זאנגדוגמנית ברזילאית ג'יזל בונדשן ו ספורטס אילוסטרייטד דגם בגד ים בר רפאלי. על פי הדיווחים הוא גם יצא עם כמה שמות מפורסמים מאוד, כולל בלייק לייבלי באמצע 2011.

למרות שהחתיך ההוליוודי כמעט ולא התייחס בפומבי למערכות היחסים שלו, ליאו התייחס לחזונו לעתיד לגבי "ילדים ונישואים" בראיון לדצמבר 2018 עם 60 דקות אוסטרליה.

"אני בטוח שזה יהיה," הוא אמר, בהתייחס לפוטנציאל "להתיישב" עם מישהו.

גלול למטה כדי לראות תמונות של הטיול של ליאו לאחר שנפרד מקמילה.

קישור מקור