ליאם המסוורת', גבריאלה ברוקס פיצול: פרטי הפרידה

אחרי כמעט שלוש שנים של זוגיות, ליאם המסוורת וחברה גבריאלה ברוקס התפצלו, אומר מקור בלעדית בקשר.

השחקן, 32, סיים דברים "לפני כמה חודשים" והלהבה לשעבר שלו, 26, "שבורה לב", מוסיף המקור. "הוא לא רצה להיות קשור והעבודה התגברה מאז שהמגיפה הסתיימה."

בני הזוג נקשרו לראשונה בדצמבר 2019 לאחר שנראו אוכלים ארוחת צהריים עם הוריו, ליאוני ו קרייג המסוורת'. נראה היה שהיחסים ביניהם זזים מהר, והם כבר קיבל את ברכות הוריו.

"קרייג וליאוני מעריצים את גבריאלה", סיפר מקורב נפרד בקשר בזמן. "[They] חושבים שהיא הרבה יותר מתאימה לבנם מאשר מיילי."

מדיה-מוד / SplashNews.com

מקור שני המקורב לכוכבים הסכים. "לא רק שגבריאלה מהממת ודוגמנית מצליחה, היא כיפית, אינטליגנטית ומתוקה", אמרו. בקשר. "אתה יכול לומר היא לא רודפת אחרי ליאם בגלל התהילה שלו והון ומעריץ אותו מכל הסיבות הנכונות". בינואר כבר היה ברור ליאם וגבריאלה היו רציניים אחד כלפי השני. הם אפילו חגג את יום הולדתו עם המשפחה בביירון ביי, אוסטרליה.

למרות שהחגיגה הייתה קטנה ונינוחה, הזוג גם תכנן "חופשה רומנטית" רק לשניהם. ובעוד שהם שמרו על מערכת היחסים שלהם צנועה ומחוץ לרשתות החברתיות, הם הוכיחו שהם היו לוהטים וכבדים בפברואר כמו פעם. זוהה לאחר שיתוף ארוחת צהריים בנקודה החמה של סלבריטאים The Ivy.

לפני הרומן שלו עם גבריאלה, ליאם נפרד מאשתו לשעבר מיילי סיירוס באוגוסט 2019 וקושר לזמן קצר לשחקנית מדיסון בראון באוקטובר הבא.

נראה כי ליאם וגבריאלה מתחזקים בתחילת השנה הזו. הדוגמנית שיתפה תמונה ללא חולצה של זה לא רומנטי כוכב כשמלאו לו 32 בינואר. "ילד יום הולדת," היא כתבה את המחווה והוסיפה אימוג'י לב אדום.

הם גם נצפו מטיילים יחד סביב ביירון ביי באוסטרליה בפברואר, למרות שהזוג עבר בשקט ללוס אנג'לס באוקטובר 2021.

ליאם המסוורת', החברה גבריאלה ברוקס נפרדה אחרי 3 שנים
מדיה-מוד / SplashNews.com

בני הזוג לשעבר שמרו על מערכת היחסים שלהם שקטה מאוד במהלך הזמן המשותף שלהם. גבריאלה פתחה קצת מדוע הם בחרו להישאר כל כך פרטיים במהלך ראיון עם מגזין כוכבים בדצמבר 2021.

"הקשר האישי שלי מאוד מאוד חשוב ומאוד קדוש עבורי", אמרה אז הדוגמנית. "ואני מרגיש שבתעשייה שבה כל כך הרבה מוצגים לראווה, יש כמה דברים שאתה רק רוצה לשמור לעצמך".

היא המשיכה, "אני לגמרי מבינה [the interest]. אבל בסופו של יום, אני מניח שאני פשוט אוהב את זה בשבילי… אבל הוא נהדר. [The Hemsworths] נהדרים. הם האנשים הכי יפים ואני בר מזל להכיר אותם”.

קישור מקור