לידיה מתווך פדרו, נישואי שנטל

כוונות טובות? המשפחה שנטל כוכב לידיה חימנו תיווך שיחה בין הבן פדרו חימנו ואשתו, שנטל חימנו (לבית אוורט)ונתן להם עצות לקראת פרידתם.

"אתם צריכים להפסיק לדבר על הסכסוך, לדבר על אותו דבר", אמרה לידיה, בת 48, לזוג במהלך ארוחת ערב בישיבה בהצצה לפרק של יום שני, 15 באוגוסט, ארוס בן 90 יום ספין-אוף. "אתה צריך למצוא פתרון."

"לא, הפתרון הוא שאני רוצה, אני אומר לה שאני רוצה את הזמן שלי בנפרד", חתך פדרו, בן 30, לאחר שאמר לשנטל שהוא רוצה לעזוב. "הפרדה מכיוון שאני הבעיה."

Discovery+

במהלך הארוחה, פדרו ביקש מאמו להיות "חסרת פניות כמו עורך דין" כששמעה את סכסוכי הנישואין של השניים. בשיחה, שנטל, בן 31, פירט את הלילות המאוחרים של פדרו ואת הטיולים הקבועים של פדרו עם עמיתיו לעבודה. בינתיים, פדרו הרגיש שאשתו הפרודה אינה עצמאית או בעלת מוטיבציה ובמקום זאת בילה את רוב כספה בחופשות.

"היא לא אוהבת לעשות שום דבר שאני אוהב לעשות", טען יליד הרפובליקה הדומיניקנית. "היא אוהבת לעשות דברים, אבל היא לא אוהבת את האנשים סביבי."

לידיה הרגישה שחילופי הדברים לא הולכים לשום מקום בין הזוג לשעבר של TLC, אז היא עזבה. "אם אתם רוצים להרוס את הנישואים שלכם, אתם האחראים", היא הרצתה לפני שיצאה לדרך. "אל תסתכל על אף אחד אחר."

"אף אחד מהם לא הצטער. אף אחד מהם לא רצה לתרום גרגר חול כדי שדברים ישתנו", אמרה לידיה למפיקים באולם וידוי סולו. "כשראיתי שאף אחד מהם לא מוכן להקריב, ובכן, קמתי מהשולחן".

למרות שלשנטל וחמותה מעולם לא הייתה מערכת יחסים מצוינת, האחות נסעה לרפובליקה הדומיניקנית מאחורי גבו של פדרו במאמץ להראות שהיא עושה מאמץ עם משפחתו ולבקש עצות נישואין.

לאמו היו גם סיבות משלה לרצות שנישואי בנה יעבדו עם יליד אטלנטה, ג'ורג'יה. "האמת היא שאני מרגישה בטוחה יותר עם הבן שלי כי הוא לבד שם בארה"ב, שיהיה לו טוב עם שנטל", חשפה אמא ​​לשניים בפרק הקודם. "אז, אני אחפש פתרונות כדי לראות אם הם יכולים לשקם את מערכת היחסים שלהם."

בעוד מעריצים צופים בהתמוטטות הנישואים שלהם בטלוויזיה, בעיות הזוגיות שלהם הפכו לגרוע לאחר הצילומים. פדרו הגיש בקשה לגירושין משנטל במאי, חודש לאחר הפרידה ולאחר שש שנות נישואים.

המשפחה שנטל ישודר בימי שני TLC בשעה 20:00 ET.

קישור מקור