לילי ריינהארט מגלה את קים קרדשיאן בגלל שהרעיבה את עצמה עבור Met Gala

לילי ריינהארט מגלה את קים קרדשיאן בגלל שהרעיבה את עצמה עבור Met Gala

ריברדייל כוכב לילי ריינהרט לא התאפק כשזה הגיע הביקורת הצורבת שלה שֶׁל קים קרדשיאןשהודה שעבר דיאטה כל כך מגבילה כדי להשתלב בא שמלת וינטג' של מרילין מונרו עבור 2022 Met Gala כי היא איבדה 16 קילו בשלושה שבועות בלבד.

השחקנית בת ה-25 תלתה את כוכבת הריאליטי, 41, בסדרת סטוריז באינסטגרם ביום שלישי, 3 במאי. "ללכת על שטיח אדום ולעשות ראיון להגיד כמה אתה מורעב בגלל לא אכלת פחמימות בחודש האחרון… הכל כדי להשתלב בשמלת האף-קינג?" לילי התחילה בשקופית הראשונה.

היא המשיכה, "כל כך לא בסדר. אז התמכרתי ב-100 של רמות. להודות בגלוי שהרעיב את עצמך למען המט גאלה. כשידעת היטב שמיליוני צעירים וצעירות מסתכלים עליך ומקשיבים לכל מילה שלך".

"הבורות היא עולמית ומגעילה", כתבה לילי והוסיפה, "בבקשה תפסיקו לתמוך בסלבריטאים המטופשים והמזיקים האלה שכל הדימוי שלהם סובב סביב גופם". לאחר מכן היא ציינה, "בדרך כלל אני לא אדם כועס, אבל אני נשבעת באלוהים שהרעילות של התעשייה הזו לפעמים באמת נוגעת בי ואני חייבת לעשות את ההשתוללויות הקטנות שלי בסיפורי אינסטגרם כדי לשחרר את זעמי."

קים צעדה על השטיח האדום של Met Gala בשמלה הנוצצת האיקונית של מרילין שלבשה אגדת הסרט למסיבת יום ההולדת של הנשיא ג'ון פ. קנדי ​​ב-1962. מכיוון שזהו פריט מוזיאוני ולא ניתן היה לשנותו, קים הודתה לפני האירוע כי היא תצטרך "לעצב שינוי" של גופה כדי לגרום לזה להשתלב בשמלה, שהיא שמרה בסוד עד שעלתה על השטיח האדום, למרות שמעריצים רבים ניחשו מה היא לובשת לפי רמזים שקים נתנה.

מייסד SKIMS הודה בכך אָפנָה לאחר שצעדה על המדרגות של המט, שהיא בהתחלה לא הצליחה להתאים לשמלה. "ניסיתי את זה, וזה לא התאים לי," היא אמרה. "היו לי שלושה שבועות, והייתי צריך לרדת 16 קילו… זה היה כמו תפקיד. הייתי נחוש להשתלב בזה. אני לא חושבת שהם האמינו שאני הולכת לעשות את זה, אבל עשיתי את זה", אמרה על ה-Ripley's Believe It or Not! צוות המוזיאון באורלנדו, פלורידה, שם השמלה מוצגת.

לאחר מכן חשפה קים את הדיאטה המגבילה ביותר ואת משטר האימון האינטנסיבי שעברה כדי להשתלב בשמלה של מרילין. "הייתי לובשת חליפת סאונה פעמיים ביום, רצה על הליכון, חותכת לגמרי את כל הסוכר וכל הפחמימות, ופשוט אוכלת את הירקות והחלבון הכי נקיים", אמרה והוסיפה, "לא הרעתי את עצמי, אבל אני היה כל כך קפדני."

נציג של קים לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור