לינדזי כריסלי מטילה את האקס על שמועות על הריון: פרטים

לינדזי כריסלי מטילה את האקס על שמועות על הריון: פרטים

הדרמה נמשכת. לינדזי כריסלי הטיח את הבעל לשעבר וויל קמפבל בפרק האחרון של הפודקאסט שלה "תה הדרומי" בגלל שמועות שה כריסלי יודעת הכי טוב אלום בהריון ומצפה לתינוק מס' 2.

"אני חושב שזה כל כך מצחיק, כאילו, כשאנשים ממציאים את השמועות האלה", אמר מנחה הפודקאסט, בן 32, למארחת המשותפת קרוליין מאנוס במהלך הפרק שלהם ביום רביעי, 10 באוגוסט, של "תה הדרומי".

"פשוטו כמשמעו במשך כנראה, כמו, חודשיים או חודשיים וחצי, אני אפילו לא יודע כמה זמן זה נמשך… אבל, בכל פעם שתקשרתי עם וויל, או שהייתי מוריד לו משהו בבית, או שהוא היה אוסף כאן משהו, או שנתראה בגלל ג'קסון, הוא היה כמו, 'אז כמה רחוק אתה?' וכאילו, 'היי פריגרים'," היא המשיכה.

בעוד קרוליין הייתה המומה מההאשמות ה"בלתי הולמות" של וויל, לינדזי המשיכה והסבירה שדבריו הובילו אותה להרגיש "חוסר ביטחון" במראה שלה.

"הייתי כמו, 'רגע, הוא קורא לי, כאילו, שמנה?' … למה הוא קורא לי ככה? זה חוסר ביטחון שהוא מתמודד איתו ובגלל זה קוראים לי בהיריון?" היא השתוללה. "אני ממש אעמוד ואסתכל על עצמי במראה ואהיה כמו 'בסדר, האם אני נראית בהריון?' כאילו, אני המשוגע?"

לינדזי המשיכה ואמרה שברגע שוויל, בן 32, ישמע על כך שהיא שופכת את התה בפודקאסט, היא יודעת שהוא יטען שהוא התלוצץ למרות שהוא "נשאל אם סיפרתי על זה לג'קסון".

"אני לא בהריון. לא שאני חייב [him] ההסבר הזה או שהוא כל אחד מהם [his] עסקים," היא המשיכה. "ואם הייתי, [he’d] תהיה האדם האחרון שיגלה בשלב זה."

לינדזי וויל ברחו בינואר 2012 לאחר שיצאו לאורך כל הקולג' וקיבלו את פני הבן ג'קסון מאוחר יותר באותה שנה. הזוג נדלק ומפסיקים מאז שקשרו את הקשר עם פרידה קצרה בשנת 2014. לינדזי הגישה בקשה לגירושים שנתיים לאחר מכן, אבל השניים השלימו שוב. ביולי 2021, לינדזי הודיעה שהיא ווויל מתגרשים לאחר תשע שנות נישואים.

"בצער העמוק ביותר, לאחר 9 שנות נישואים, וויל ואני החלטנו לסיים את הנישואים שלנו", היא שיתפה אז באמצעות אינסטגרם. "אנחנו שומרים על הכבוד והאהבה הגדולים ביותר אחד לשני, ואנחנו כל כך אסירי תודה על הזמן שלנו ביחד. נמשיך להישאר חברים ולהיות הורים מסורים לבן שלנו ששנינו אוהבים מאוד".

הגירושים שלהם הושלמו בספטמבר אותה שנה.

קישור מקור