מיהו בעלה לשעבר של לינדזי כריסלי?  הנה כל מה שאנחנו יודעים על וויל קמפבל

לינדזי כרסלי, טוד כרסלי התחברו מחדש לאחר גירושיה

משפחה קודם. כריסלי יודעת הכי טוב כוכב לינדזי כריסלי נפתחה על מערכת היחסים החדשה שלה עם אביה, טוד כריסלי, לאחר שהתנכרה במשך שנים. לפי אישיות הריאליטי, השניים הצליחו "להתחבר מחדש" לאחר שהתגרשה מבעלה לשעבר, וויל קמפבל, ביולי 2021, בניסיון לחזק מחדש את הקשר ביניהם.

במהלך יום רביעי, 27 ביולי, פרק של "התה הדרומי" של לינדזי ב-PodcastOne, כוכבת ארה"ב, 32, חשפה שהיא הופצצה בשאלות מדוע היא ואביה החליטו לפתוח דף חדש במערכת היחסים שלהם. המעריצים חשבו שהם התאחדו לאחר שטוד, בן 53, הורשע קנוניה לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קנוניה להונאת ארצות הברית והונאת מס ביוני 2022.

"אני יכול לומר לך בסודיות שלא היה חיבור מחדש בגלל סיבות משפטיות כלשהן. דבר כזה מעולם לא התרחש", אמרה.

ילידת דרום קרוליינה הסבירה שהיא לא סיפרה למשפחתה על הגירושים ובמקום זאת, ביקשה מהם לגלות על הפיצול ברגע שהחדשות התפרסמו לציבור. באופן מפתיע, הפטריארך של המשפחה המפורסמת פרסם הודעה מתוקה ללינדזי בתקופה הקשה, אבל היא לא הצליחה לראות את הפוסט כי היא חסמה את אביה באינסטגרם.

סוכנות מגה

"אחרי שדברי הגירושים שלי התפרסמו, אבא שלי פרסם, 'אני כאן, אני אוהב אותך, מה שלא קורה בחייך עכשיו אני רואה את זה. אני מסדר לך דברים לטובה. ילד שלי, אין שום דבר שאתה יכול לעשות או לעשות שיגרום לי לאהוב אותך פחות'", היא נזכרה. "'אני אנסה להגן עליך מכל דבר ומכל מי שינסה לפגוע בך או במוניטין שלך. אני חזק יותר מדיכאון וחרדה ואמיץ יותר מבדידות, ושום דבר לעולם לא יתיש אותי. אני מבטיח לך שלעולם לא אעזוב אותך ולא אעזוב אותך. אני נושם בך רוח חדשה ומעליך ברגע זה. חפש את הטוב והברכות שאני שולח לך בעונה זו בדרכך כי הן ממני. אני כל כך אוהבת אותך'" היא המשיכה.

"אז, זה באמת יותר איך הצלחנו להתחבר מחדש. אז כדי לענות על השאלה הזאת בקצרה זה בהחלט היה בגלל הגירושים שלי".

מעריצים הצליחו לראות את מערכת היחסים של לינדזי וטוד ברכבת ההרים, במיוחד במהלך העימותים המשפטיים שעברו ביניהם. בשנת 2019, הפודקאסטר הגיש דו"ח במשטרה נגד מתווך הנדל"ן בגין "איים והטרדה", לפי E! חֲדָשׁוֹת. על פי הדיווח, טוד ואחיה החורג, לרדוף אחרי כריסלי"רצו שהיא תשקר לגבי אירוע ואם היא סירבה לעשות זאת, הם התכוונו לשחרר את קלטת הסקס המעורבת בה".

ה רווקה אלום רובי הייז, שהיה מעורב בסרט המבוגרים לכאורה, שבר מאוחר יותר את שתיקתו באוגוסט 2019, בטענה שהוא ולינדזי לא נתנו את הסכמתם לעשות קלטת סקס. "אני לא יושב שם עם מצלמה מכוונת למטה ומנסה לקבל את הזוויות. כאילו, תפסנו במצלמת האבטחה, בעצם," הוא אמר בפודקאסט "עקרות בית ו-Vanderpump" באותה תקופה. "זו הייתה מצלמת גור בסלון של חברתה, הספה שעליה התרסקנו."

למרות זאת, טוד הכחיש את ההאשמות ואף הרחיק לכת ואמר שהוא "שימש כדי להשיג עוקבים במדיה החברתית", על פי הצהרה משנת 2021 בידור הערב. "היא הבת שלנו, ואני אגיד לך שהכעס היה שם הרבה זמן", המשיך. "הנקמה והכעס שייכים לשטן, אז הלכתי עם השטן. רקדתי שם עם השטן לרגע".

התיק נסגר מאוחר יותר באותה שנה "מכיוון שהתקרית לא התרחשה בתחום השיפוט שלהם", אמר הווארד בייקר, דובר מחלקת השריף של מחוז צ'ירוקי. טנסי בזמן.

קישור מקור