ליסה ונדרפומפ מוציאה את ליסה רינה על עזיבתה את "RHOBH"

לְשֶׁעָבַר עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב ליסה ונדרפומפ נראה נפעם מזה ליסה רינה עוזב את התוכנית לאחר שמונה עונות. זמן קצר לאחר שהאויבת שלה הודיעה שהיא עוזבת את להיט בראבו, המסעדה פנתה לטוויטר כדי לזרוק צל.

"דינג דונג," צייצה Vanderpump, 62, ביום חמישי, 5 בינואר. נראה היה שהדיס מתייחס למפורסם הקוסם מארץ עוץ שיר, "דינג דונג! המכשפה מתה."

מעריץ אחד הריע שזהו "הציוץ של השנה", בעוד שאחר הגיב: "המכשפה מתה. וואו! זה בערך הזמן הארור. אוהב אותך LVP!"

אחרים קיוו שהעזיבה של רינה תפתח את הדלת לחזרתו של ונדרפומפ ללהיט בראבו. "בבקשה תחזור. אני מתגעגע לגוון שלך", כתב אחד העוקבים, בעוד אחר הגיב, "עדיף שיתנו לך את היהלום שלך".

OG RHOBH הכוכב Vanderpump עזב באמצע עונה 9 לאחר התנגשות עם חברים לשחקנים והתמודד עם שערוריית "Puppygate" הידועה לשמצה שבה דורית קמסלי לכאורה מסרה גור שהיא אימצה מ-Lisa Vanderpump Dogs לבית אחר, והוא חזר למקלט.

ה חוקי Vanderpump כוכבת אמרה מאז עזיבתה שהיא תשקול לחזור אליו RHOBH אם הייתה טלטלה גדולה בגבס, לספר בידור הערב באוקטובר 2021 שהיא לא תעשה את זה באותו זמן. "עם הקאסט הזה? לא, זה יהיה בלתי אפשרי", אמרה היפהפייה הבריטית. "אלא אם כן הם סוג של ניקו בית, אז אולי."

לגבי רינה, 59, היא הצטרפה לסדרה ב-2014. ה ימי חיינו החוזה של אלום פג בסוף עונה 12 של 2022, ו"לאחר שהקדשת זמן לשקול את האופציות הנוכחיות וההתחייבויות העסקיות שלה", רינה ובראבו קיבלו את ההחלטה ההדדית שהיא לא תחזור RHOBHאישר הנציג שלה סגנון חיים ב-5 בינואר.

"זו העבודה הארוכה ביותר שמילאתי ​​ב-35 שנות הקריירה שלי ואני אסירת תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה", אמרה רינה בהצהרה ל סגנון חיים. "זו הייתה ריצה מהנה של שמונה שנים ואני נרגש לקראת מה שיבוא!"

רינה התעמתה עם חבריה לשחקנים במהלך העונה האחרונה שלה, והגיעה לשיאה במפגש מחודש שבו הקלטת קתי הילטון נדלקה לתוך האויב שלה. היא אפילו טענה שרינה דחפה את Vanderpump לעזוב את הסדרה.

"אתה נלחם עם כולם. מה עשית לאחותי [former cast member Kim Richards] והרחקת את ליסה ונדרפומפ מהתוכנית, הרשימה יכולה להימשך עוד ועוד," אמרה קתי ואמרה לליסה, "את הבריון הכי גדול בהוליווד, וכולם יודעים את זה."

קישור מקור