ליסה מארי פרסלי בגלובוס הזהב 2023: סרטון סופי

ליסה מארי פרסלי בגלובוס הזהב 2023: סרטון סופי

ליסה מארי פרסלי נראתה כל כך שמחה ומלאת חיים פרסי גלובוס הזהב לשנת 2023 ב-10 בינואר. יומיים לאחר מכן, היא מתה לאחר שסבלה מדום לב, בקשר מְאוּשָׁר.

"בלב כבד אני חייבת לחלוק את הבשורה ההרסנית שבתי היפה ליסה מארי עזבה אותנו", אמה פריסילה פרסלי אמרה בהצהרה ב-12 בינואר. "היא הייתה האישה הכי נלהבת, חזקה ואוהבת שהכרתי".

ליסה ישבה עם אמה ליד השולחן באז לורמן'הסרט של 2022 אלביס, סרט ביוגרפי על אביה המנוח. מתי אוסטין באטלרששימש כחלוץ הרוקנרול האיקוני, זכה בפרס השחקן הטוב ביותר בסרט: דרמה, הוא שיבח את ליסה ואת אמה בנאום הקבלה שלו.

"תודה שפתחת בפניי את ליבך, את הזיכרונות שלך, את ביתך," פרץ אוסטין והוסיף, "ליסה מארי, פריסילה, אני אוהב אותך לנצח."

ליסה כל כך התרשמה מהגילום של אוסטין את אביה המנוח. היא אמרה תוֹסֶפֶת בראיון עם השטיח האדום של גלובוס הזהב שכאשר ראתה אותו לראשונה בתפקיד, "הייתי מפוצצת במוח, באמת. למעשה הייתי צריך לקחת חמישה ימים כדי לעבד את זה כי זה היה כל כך נקודתי ואותנטי."

זמר "Lights Out" אמר כי אוסטין תפס את "המאפיינים, הגינונים, השירה, הדיבורים של אלביס מבלי לעשות זאת בצורה קריקטורית כמו שנעשה בעבר. אוסטין למעשה קיבל את זה ועשה את זה בצורה מושלמת מבלי להפוך את זה לקומי. הוא לא הגזים בזה."

ליסה נראתה יפה בשמלה שחורה עם כתף אחת עם צוואר זהב. היא אפילו התרסקה בשובבות הראיון של אוסטין עם בידור הערב שם היא כינתה את ההופעה של השחקן "כל כך אותנטית", והוסיפה, "אני אפילו לא יכולה לתאר מה זה אומר".

הילדה היחידה של אלביס הובהלה לבית החולים מביתה בקלבסאס, קליפורניה, לאחר שדווח כי סבלה מדום לב. מאוחר יותר אמרה פריסילה למעריצים באמצעות פוסט באינסטגרם, "בתי האהובה ליסה מארי הובהלה לבית החולים. כעת היא זוכה לטיפול הטוב ביותר. אנא שמור אותה ואת משפחתנו בתפילותיך. אנחנו מרגישים את התפילות מרחבי העולם, ומבקשים פרטיות בתקופה זו". למרבה הצער, פחות משלוש שעות לאחר מכן, פריסילה הודיעה על מותה של בתה.

ליסה מארי הייתה רק בת תשע כאשר אביה נפטר ב-16 באוגוסט 1977, לאחר שלקה בהתקף לב בגרייסלנד, ביתו האהוב בממפיס, טנסי. היא ופריסילה היו תומכים נלהבים של הסרט הביוגרפי של לורמן על האייקון, ועשו כל שביכולתם כדי לעזור לקדם אותו.

קישור מקור