ליסה מארי פרסלי בן הזוג לשעבר מייקל: נישואים, גירושין

ליסה מארי פרסלי בן הזוג לשעבר מייקל: נישואים, גירושין

כשחושבים על ליסה מארי פרסלי, אתה לא יכול שלא להעלות על הדעת את מלך הרוקנרול. יש בזמר הרבה יותר מסתם להיות אלביס פרסליבתו של, לעומת זאת – ליסה מארי היא א אמא אוהבת והיה נשוי ארבע פעמיםלאחרונה לבעל לשעבר מייקל לוקווד. היא חולקת את הבנות פינלי והארפר עם מייקל.

מתי ליסה מארי פרסלי התחתנה עם בן זוגה לשעבר?

הזוג לשעבר קשר את הקשר בינואר 2006 בקיוטו, יפן, ושנתיים לאחר מכן, בנותיהם התאומות, פינלי והארפר, הגיעו בשנת 2008. ליסה מארי ומייקל נשארו יחד עד 2016, כאשר הזמרת הגישה בקשה לגירושין ביוני, תוך ציון " הבדלים בלתי ניתנים לגישור" כסיבה לפיצול שלהם.

"כנראה שהוא היה אחראי על הנכסים שלה לאורך כל הנישואים ולא עשה את מה שהיה צריך לעשות על בסיס נאמנות", הנציג המשפטי של כותב השירים רונלד ליץ סיפר אֲנָשִׁים בזמן. "הוא ניצל אותה."

מדוע ליסה ומייקל היו בקרב משמורת?

לאחר נפרדות, ליסה מארי ואמנית "Have Heart Live Young". היו הסתבכה בקרב משמורת סוער על הבנות. בעוד שהשניים חולקים כיום משמורת משותפת, לרוקר "Lights Out" יש משמורת פיזית על הילדים בעוד שמייקל רשאי לבקר בפיקוח עם פינלי והארפר שלוש פעמים בשבוע, אֲנָשִׁים דיווח.

"מאבק המשמורת לא מתקדם מהר ככל שהיא רוצה", אמר באופן בלעדי מקורב למשפחה Closer Weekly בינואר 2020 על ליסה מארי, שהיא גם אמא לבת ריילי קיו31, ובנה המנוח בנג'מין קאו עם בן זוגה הראשון, דני קיו.

מאבק המשמורת שלהם נמשך עד סוף 2022, כאשר על פי הדיווחים הסדירו משמורת ילדים מחוץ לבית המשפט, לפי השמש. במאי 2021, הגירושים של הצמד לשעבר הושלמו סופית, כמעט חמש שנים לאחר שליסה מארי הגישה לראשונה. על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי קרוב יותרשופט העניק פירוק נישואיהם, וקבע שליסה מארי ומייקל התגרשו כחוק.

למרות שהלכו לדרכים נפרדות, ליסה מארי לא מתחרטת על נישואיה עם האמן "Have Heart Live Young" כי היא הפכה לאם של הבנות האהובות שלהם. "[Finley and Harper] הגיע כברכה באמצע כל ההרס הזה", זמרת "כל כך יפה". הסביר פעם אחת על הבאת ילדים לעולם. "כולם עזבו את החיים שלי, למרות שאנשים חשפו את עצמם למה שהם היו. אז היה אור טוב."

כדי ללמוד עוד על מייקל, המשיכו לגלול!

קישור מקור