ליסה מארי פרסלי גרייסלנד שירות הלוויה: תאריך, אורחים

המורשת שלה תמשיך לחיות. ליסה מארי פרסלי מת באופן טראגי ב-12 בינואר, וזעזע מעריצים ברחבי העולם. אמנית "Storm & Grace" המנוחה סבלה מדום לב יומיים בלבד לאחר שנראתה לאחרונה בטקס פרסי גלובוס הזהב ב-2023. אחרי אמה, פריסילה פרסליאישרה את החדשות על מותה, חדשות על טקס הלוויה וקבורתה של ליסה צצו למעריצים שרצו לחלוק כבוד.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על איך ליסה מארי תזכה לכבוד.

היכן תיקבר ליסה מארי פרסלי?

ליסה מארי תיקבר בגרייסלנד בממפיס, טנסי, לצד בנה, בנג'מין קיו, שמת בהתאבדות ב-2020, נציגה של בתה של ליסה. ריילי קיו אושר לרשתות מרובות ב-13 בינואר, כולל סוכנות הידיעות Associate Press.

הזמר "You Ain't Seen Nothin' Yet" חולק את בנג'מין וריילי עם הבעל לשעבר דני קיו בנוסף לבת פינלי אהרון לאב והארפר ויויאן אן לוקווד עם הבעל לשעבר מייקל לוקווד.

אלביס פרסלי קבור גם הוא באחוזת ממפיס.

אדריאן סינץ/AP/Shutterstock

מתי תתקיים הלוויה של ליסה מארי פרסלי?

משפחת פרסלי לא אישרה בפומבי את תאריך טקס ההלוויה של ליסה מארי.

מה הייתה סיבת המוות של ליסה מארי פרסלי?

ב-12 בינואר, בתם היחידה של אלביס ופריסילה סבלה מדום לב בביתה בקלבסאס, קליפורניה, לפי TMZ. היא הובהלה במהירות לבית החולים לאחר שדווח כי כוחות החירום ביצעו החייאה. למרות שהרשת דיווחה כי פרמדיקים הצליחו להחזיר את הדופק, אמה של ליסה מארי הודיעה על מותה מאוחר יותר באותו ערב.

"בלב כבד אני חייבת לחלוק את החדשות ההרסניות שבתי היפה ליסה מארי עזבה אותנו", אמרה פריסילה בהצהרה ל אֲנָשִׁים היום הזה. "היא הייתה האישה החזקה והאוהבת הכי נלהבת שהכרתי. אנו מבקשים פרטיות כאשר אנו מנסים להתמודד עם האובדן העמוק הזה. תודה על האהבה והתפילות. בשלב זה לא תהיה תגובה נוספת".

ליסה מארי פרסלי דום לב
רוב לאטור/שטרסטוק

של גרייסלנד אינסטגרם חשבון פרסם הצהרה גם לאחר פטירתה של ליסה, וכתבה, "פריסילה פרסלי ומשפחת פרסלי המומים והרוסים מהמותה הטרגי של אהובתם ליסה מארי. הם אסירי תודה רבה על התמיכה, האהבה והתפילות של כולם, ומבקשים פרטיות בתקופה מאוד קשה זו".

למרות שסיבת המוות הרשמית טרם נחשפה, TMZ דיווחה ב-13 בינואר שהיא מתה לאחר שסבלה מדום לב שני. משפחתה חתמה על צו אל תחייאה (DNR) מכיוון שהוכרזה כמתת מוחי, לפי הרשת.

מי ישתתף בהלוויה של ליסה מארי פרסלי?

למרות שעדיין לא ברור אילו סלבריטאים צפויים להשתתף, כמה כוכבים התאבלו על אובדנה של ליסה מארי כשנודע על מותה. צוות השחקנים והצוות של אלביס דיבר, כולל טום הנקס ואישה ריטה ווילסוןבמאי באז לורמן וכוכב הסרט, אוסטין באטלר.

"הלב שלי מרוסק לחלוטין עבור ריילי, פינלי, הארפר ופריסילה על האובדן הטרגי והבלתי צפוי של ליסה מארי", אמר אוסטין בהצהרה ל E! חֲדָשׁוֹת ב-13 בינואר. "אני אסיר תודה לנצח על התקופה בה התמזל מזלי להיות ליד האור הבוהק שלה ולנצח אצקיר את הרגעים השקטים שחלקנו. החום שלה, האהבה והאותנטיות שלה תמיד ייזכרו".

מלבד הקאסט הביוגרפי, כוכבים נוספים כולל כוכב פופ וָרוֹד כאב את מותה של ליסה מארי.

"אוי, זה כואב לי בלב", כתב אמן "נסה" לפוסט באינסטגרם. "ליסה מארי, היית יחידה במינה. מצחיק כמו א-ט, חכם כמו שוט, רגיש, מוכשר, שנון, מרושע, אוהב, נדיב, שיפוטי אבל תמיד צודק, נאמן והערצת את הילדים שלך. הלב שלי נשבר בשבילך ועבור המשפחה היפה שלך, וילדיך. העולם איבד היום פנינה נדירה. שתנוח נשמתך בשלום, חבר".קישור מקור