ליסה מארי פרסלי מוות: סלבריטאים מגיבים, מחוות

ליסה מארי פרסלי מוות: סלבריטאים מגיבים, מחוות

נותנים להם כבוד. סלבריטאים הגיבו לחדשות על מותה של ליסה מארי פרסלי ביום חמישי, 12 בינואר. בתו של המוזיקאי המנוח אלביס פרסלי מתה בגיל 54 שעות לאחר שסבלה מדום לב, בקשר יכול לאשר.

"בלב כבד אני חייבת לחלוק את הבשורה ההרסנית שבתי היפה ליסה מארי עזבה אותנו", אמה, פריסילה פרסליאישר בהצהרה ל אֲנָשִׁים. "היא הייתה האישה החזקה והאוהבת הכי נלהבת שהכרתי. אנו מבקשים פרטיות כאשר אנו מנסים להתמודד עם האובדן העמוק הזה".

השחקנית, בת 77, המשיכה והודתה לכולם על "האהבה והתפילות", וציינה כי "בשלב זה לא תהיה תגובה נוספת".

TMZ דיווח מוקדם יותר באותו היום כי ליסה מארי סבלה מדום לב בביתה בקלבסאס, קליפורניה, והובהלה לבית החולים. לפי הפרסום, פרמדיקים ביצעו החייאה והצליחו להחזיר דופק. עם זאת, היא חלפה שעות לאחר מכן.

ליסה מארי שיתפה את הבן המנוח בנג'מין קאו – שמת בהתאבדות ביולי 2020 – ובתה ריילי קיו עם בעלה לשעבר דני קיו. היא חולקת גם בנות תאומות, הארפר ויויאן אן לוקווד ופינלי אהרון לאב לוקווד, עם בעלה לשעבר מייקל לוקווד.

מותה מגיע ימים ספורים לאחר שהשתתפה בטקס פרסי גלובוס הזהב השנתי ה-80, ביום שלישי, 10 בינואר, לצד אמה. הם היו שחקן משנה אוסטין באטלר כשלקח הביתה את הפרס לשחקן הטוב ביותר, דרמה קולנועית לאחר שגילם את אביה המנוח בסרט אלביס ביוגרפיה, שהוצגה לראשונה ביוני 2022.

במהלך נאומו, הודה יליד קליפורניה, בן 31, למשפחת פרסלי.

"תודה חבר 'ה. תודה שפתחת לי את ליבך, את הזיכרונות שלך, את ביתך", אמר אוסטין. "ליסה מארי, פריסילה, אני אוהב אותך לנצח."

לקראת זכייתו, ליסה מארי שיבחה את הכוכב על הופעתו "המפוצצת" כאביה.

"באמת לא ידעתי מה לעשות עם עצמי אחרי שראיתי את זה", אמרה בידור הערב על השטיח האדום. "הייתי צריך לקחת, כמו, חמישה ימים כדי לעבד את זה כי זה היה כל כך מדהים וכל כך נקודתי ופשוט כל כך אותנטי, כן, אני אפילו לא יכול לתאר מה זה אומר."

גלול בגלריה כדי לראות אילו סלבריטאים הגיבו לחדשות על מותה של ליסה מארי.

קישור מקור