ליסה מארי פרסלי מתה: אלביס, בתה של פריסילה מתה

ליסה מארי פרסלי מתה: אלביס, בתה של פריסילה מתה

ליסה מארי פרסלי, בתו היחידה של אלביס פרסלי ו פריסילה פרסלינפטר בגיל 54, בקשר יכול לאשר.

"בלב כבד אני חייבת לחלוק את החדשות ההרסניות שבתי היפה ליסה מארי עזבה אותנו", אישרה פריסילה בהצהרה ל אֲנָשִׁים בערב יום חמישי, 12 בינואר.

"היא הייתה האישה החזקה והאוהבת הכי נלהבת שהכרתי. אנו מבקשים פרטיות כאשר אנו מנסים להתמודד עם האובדן העמוק הזה. תודה על האהבה והתפילות. בשלב זה לא תהיה תגובה נוספת".

לפי הדיווחים, ליסה מארי סבלה מדום לב בביתה בקלבסאס, קליפורניה, ביום חמישי, 12 בינואר, לפי TMZ. היא הובהלה לבית החולים לאחר שהפרמדיקים ביצעו החייאה. כוחות החירום הצליחו להחזיר את הדופק כשהיא עדיין בביתה, דיווח השקע.

הזמרת נראתה לאחרונה כשהיא משתתפת בטקס פרסי גלובוס הזהב השנתי ה-80 יחד עם אמא פריסילה ביום שלישי, 10 בינואר, כדי לצפות כ אוסטין באטלר לקח הביתה את פרס השחקן הטוב ביותר, דרמה קולנועית על גילום אביה המאוחר, מלך הרוקנרול.

תוך כדי הליכה על השטיח האדום, ליסה מארי עצרה לשיר את הלל של אוסטין במהלך ראיון עם בידור הערבמכנה את ההופעה שלו "מעוררת מחשבה באמת".

"באמת לא ידעתי מה לעשות עם עצמי אחרי שראיתי את זה", אמרה ליציאת הביוגרפיה. "הייתי צריך לקחת, כמו, חמישה ימים כדי לעבד את זה כי זה היה כל כך מדהים וכל כך נקודתי ופשוט כל כך אותנטי, כן, אני אפילו לא יכול לתאר מה זה אומר."

במהלך נאום הקבלה שלו, ה פעם… בהוליווד השחקן נתן צעקה מיוחדת למשפחתו של אלביס.

"תודה שפתחת בפניי את ליבך, את הזיכרונות שלך, את ביתך", אמר לליסה מארי ולאמה כשהן פרצו בבכי. "ליסה מארי, פריסילה, אני אוהב אותך לנצח."

האובדן של ליסה מארי מגיע פחות משלוש שנים לאחר שבנה, בנג'מין קאו, מת בהתאבדות ביולי 2020.

"המשפחה הרוסה. כולם מודאגים לליסה עכשיו", אמר מקור בקשר בזמן. "המשפחה מתאספת".

בנוסף לבנימין, ליסה מארי בת משותפת ריילי קיו עם הבעל לשעבר דני קיוכמו גם הבנות התאומות הארפר ויויאן אן לוקווד ופינלי אהרון לאב לוקווד, שאותן חלקה עם בעלה לשעבר מייקל לוקווד.

"היא שבורת לב לחלוטין, חסרת נחמה ומעבר להרוס אבל מנסה להישאר חזקה עבור התאומים בנות ה-11 שלה ובתה הבכורה, ריילי", נציגה רוג'ר וידינובסקי סיפר אֲנָשִׁים בזמן מותו של בנימין. "היא העריצה את הילד הזה. הוא היה אהבת חייה".

קישור מקור