ליסה מארי פרסלי 911: הבעל לשעבר דני קאו התקשר

ליסה מארי פרסלי 911: הבעל לשעבר דני קאו התקשר

עוזרת הבית ובעלה לשעבר של ליסה מארי פרסלי דני קיו ניסתה נואשות להפנות פרמדיקים לביתה בקלבסאס בעקבות דום הלב שלה ב-12 בינואר, על פי שיחת 911 ששוחררה ביום רביעי, 18 בינואר.

עוזרת הבית במצוקה נשמעה תחילה בטלפון ונראתה לא ברורה לגבי הכתובת המדויקת של הבית. המפעיל שאל בסופו של דבר, "גברתי, יש מישהו אחר איתך עכשיו?" והיא ענתה, "כן, הוא מנסה…" לפי הדיווחים, דני ביצע החייאה לליסה מארי לפני שהגיעו כוחות חירום למקום.

ברגע שדני התקשר לטלפון, נאמר לו, "אדוני, פרמדיקים בדרך", ונשאל אם הם יוכלו לגשת לרחוב שלה. "לא, יש שער אבטחה בשכונה, אבל הם פשוט יתנו להם לעבור", ענה המוזיקאי. אז דני שאל בטירוף "כמה הם רחוקים?" וזמן קצר לאחר מכן אמר שהוא חושב שהם שמעו את שירותי החירום מגיעים לבית. השיחה הסתיימה זמן קצר לאחר מכן.

פרמדיקים העבירו את ליסה מארי לבית החולים הסמוך ווסט הילס ולמרכז הרפואי, שם היא מתה מאוחר יותר באותו היום. אמא שלה, פריסילה פרסליבתחילה אמרה למעריצים ש"בתה האהובה" "מקבלת את הטיפול הטוב ביותר", וביקשה מהמעריצים, "אנא שמרו עליה ואת המשפחה שלנו בתפילות שלכם".

מספר שעות לאחר מכן, הראשון דאלאס כוכבת, בת 77, חשפה את החדשות העצובות שבתה שחלקה עם אייקון הרוקנרול המנוח אלביס פרסלי לא הגיעה.

"בלב כבד אני חייבת לחלוק את החדשות ההרסניות שבתי היפה ליסה מארי עזבה אותנו", אמרה פריסילה בהצהרה והוסיפה, "היא הייתה האישה הכי נלהבת, חזקה ואוהבת שהכרתי אי פעם. ”

ליסה מארי הותירה אחריה שלושה ילדים: בת ריילי קיו33, אותה חלקה עם דני, והתאומות בנות ה-14 הארפר ופינלי לוקווד, שאותן חלקה עם בעלה השני מייקל לוקווד. הזמרת התגוררה בשכירות עם דני בזמן מותה.

הזמרת "Lights Out" הייתה שכולה מאז התאבדותו ביולי 2020 של בנה היחיד, בנג'מין קיו, שנטל את חייו בגיל 27. ליסה מארי כתבה מסה באוגוסט 2021 לציון יום המודעות הלאומי לאבל, שם היא גילתה שהיא "חיה במציאות הנוראה" של "האחיזים הבלתי פוסקים" של האבל מאז שאיבדה את בן.

ליסה מארי תיקבר ליד בנה באחוזה האגדית של אביה, גרייסלנד, בממפיס, טנסי. אזכרה ציבורית תתקיים לילדו היחיד של אלביס במדשאה הקדמית של המוזיאון הביתי ביום ראשון, 22 בינואר 2023.

קישור מקור