לכוכבת 'אל תתמהרי', בריאל ביירמן, הייתה זוהר מדהים – ראה תמונות של השינוי שלה

תמיד כנה! אל תהיה מאוחר כוכב בריאל בירמן יש ל השתנה לתוך אישה מהממת ממש לנגד עינינו מאז הופעתה לראשונה עקרות בית אמיתיות מאטלנטה בתור ילדה עם אמא קים זולז'אק-בירמן.

מעריצי ה-Bravolebrity מאשימים אותה לעתים קרובות בכך ניתוח פלסטי – אבל היא לא נותנת לאנשים לנחש כשזה מגיע לשינוי המדהים שלה. בריאל לא מתביישת כשזה מגיע בעלות על מה שהיא עשה ולא עשה לשנות את המראה שלה.

Brielle Biermann פירוט מוטבע של הטרנספורמציה של Brielle Biermann

בעוד שהמשפיענית הכחישה בעבר שהיא נכנסה מתחת לסכין בכל דבר, החל מניתוח אף ועד השתלת תחת, היא הייתה פתוחה לגבי קבלת זריקות שפתיים. הריאליטי מותק התחילה קודם לעשות את השפתיים שלה בשנת 2016, כשהייתה בת 19. "שמעתי אותה מתלוננת על השפתיים שלה מאז שהיא יצאה מהרחם, בכנות", סיפרה קים אנדי כהן על בתה הבכורה. "הייתי כמו, 'אני הולך לקחת אותך לטוב ביותר.'"

בריאל המיס את חומר המילוי שלה בשנת 2020 לפני כן מתחילים מחדש עם זריקות. היא הסבירה ET באוקטובר 2020 היו לה "יותר מדי שפים במטבח" והתחילה ללכת למספר רופאים, מה שגרם לשפתיה איבדו "צורה" והתמלאו יתר על המידה.

הפאשניסטה בהחלט מרגישה בימינו מראה פשוט יותר. "האווירה הטבעית פשוט הרבה יותר טובה", היא הודתה בסטורי שלה באינסטגרם תוך כדי צפייה ב אל תהיה איחור בכורה באותו חודש. היא ציינה שהיא הרבה יותר מאושרת עם השפתיים הקטנות יותר, השיער החום החדש והיא שוקלת לפרוש את הריסים המזויפים שלה.

זה לא אומר שהיא מודאגת ממה שאנשים אחרים חושבים. ב-2016, היא שלחה מסר מאוד ברור ל"מעריציה" שלא ראו בעין יפה את מילוי השפתיים שלה. "לאלו שחושבים ש'הרסתי' לי את הפנים. אני אוהבת את זה תמשיך לבוא", היא כתבה תמונה של עצמה נותנת את האצבע למצלמה.

הזרבובית שלה היא לא נושא השיחה היחיד. בריאל הואשמה מגדיל את השלל שלה עַל האמיתי בשנת 2017. היא מחאה כפיים במהירות למארחת אדריאן ביילון באמצעות Snapchat, כותבים, "'אוי אלוהים! היה לי את אותו התחת כל חיי! כאילו באמת?"

Snapchat Brielle Biermann Inline 2 פירוט של הטרנספורמציה של Brielle Biermann

היא המשיכה, "אני כמעט בת 20!!! גם אם הייתי רוצה ניתוח פלסטי, אני יכול ללכת לעשות את זה בעצמי [without] אישור של אמא שלי! התחת הזה אמיתי לגמרי."

קים גם קפצה להגנתה של בתה, ואמרה ל-TMZ שהשלל הגדול שלה מגיע מבילוי שעות בחדר הכושר. "אני מתעצבנת כשהם באים לקחת את בריאל", אמרה מאוחר יותר אֲנָשִׁים. "אני חושב שאנשים נרגעו לגבי האף – ברייל לא עשתה ניתוח אף."

וילד הריאליטי הקפידו להכחיש גם את זה. "הדבר האהוב עליי הוא כשאנשים מאשימים אותי בכך שעשו לי את האף, כשאכן מעולם לא עשיתי זאת. פשוט התברכתי עם האף המושלם הזה וכל המעדרים האלה כועסים על זה", כתבה ברייל בטוויטר באפריל 2020. באשר למחשוף הרב שלה, היא זיכתה בעבר את השימוש בחזייה ממש טובה".

הנה לכם, אנשים. הטרנספורמציה המלאה של ברייל, לפי מותק הריאליטי. למדריך חזותי לשינוי שלה, עיין בגלריה למטה!

קישור מקור