למה איימי דוגר עזבה את 'Counting On'? כוכב לשעבר חושף

עושה לה יציאה. איימי דוגר מגלה שזו הייתה ה"בחירה" שלה לעזוב סומך על במהלך ראיון וידאו בלעדי עם In Touch, והוסיפה כי בני הדודים שלה לא היו "מוגנים" בתוכנית.

בעוד איימי, בת 35, משכה את תשומת לב המעריצים במהלך הופעותיה התכופות 19 ילדים וספירה, היא אומרת שזו הייתה החלטתה לסגת לאחור ובסופו של דבר להפסיק להופיע בספין-אוף, Counting On. "זו בהחלט הייתה העשייה שלי, זו בהחלט הייתה הבחירה שלי", היא אומרת ל-In Touch. "סביר להניח שהם היו מכניסים אותי להרבה יותר."

איימי אומרת בת דודתה ג'וש דוגרשערוריית ההטרדה של – בה הואשם בנגיעה בלתי הולמת במספר נערות קטינות כולל כמה מאחיותיו – גרמה לה לרצות להתרחק מהתוכנית. "אחרי שגיליתי על בנות הדודות המתוקות שלי, הבנות, אני לא מרגישה שהן מוגנות", היא נזכרת. "אני לא מרגיש שמישהו נלחם עבורם. ואני מרגיש שהרבה מזה נסחפו מתחת לשטיח".

"אני אוהב את האמת. אני רוצה לדעת את הכנות לא משנה כמה היא גרועה. לגמרי לא אמרו לי את המידע הנכון", אמו של אחד, שחולקת את הבן דקסטון עם בעלה דילון קינג, מוסיף. "אז כשגיליתי את זה, רציתי בהחלט להתרחק, רק כי לא רציתי שום קשר לזה."

Tlc/Kobal/Shutterstock

איימי ממשיכה ומוסיפה שהיא "מעולם לא הייתה פועלת". סומך על אם היא הייתה יודעת את הסיפור המלא מאחורי השערורייה. "אבל אני כן חושב שאלוהים הרשה לי להיות בתוכנית. אני כן חושבת שזה הפך למשהו חיובי", היא אומרת. "אף אחד לא יכול היה לדמיין שזה יהיה כמו שזה עכשיו."

למרות שלא הסכימה עם האופן שבו התייחסו לבני דודיה בתוכנית, איימי מבינה שהיותה ב-TLC נתנה לה במה לעזור לאחרים. "אני רק חושב על האינסטגרם שלי או על הטיקטוק או הטוויטר שלי, מה שלא יהיה. ואני חושבת כמו, 'אני תוהה אם אני עוזרת למישהו שם בחוץ, אתה יודע, מישהו שצריך את הקול הזה, שמפחד לדבר, מפחד לעשות שינוי, מפחד לעשות משהו'", אמרה. . "ואני כמו, 'תעשה את זה. פשוט עשה זאת. אתה יכול להיות אותו אדם חזק שאתה צריך, גם אם אף אחד אחר לא מסכים איתך'”.

איימי הופיעה ב-109 פרקים של 19 ילדים וספירהששודרה מ-2008 עד 2015. היא הופיעה רק בחמישה פרקים של סומך על, שבוטל ביוני 2021 לאחר שג'וש, בן 34, נעצר. הוא הורשע בשני סעיפים של החזקה וקבלה של פורנוגרפיית ילדים ב-9 בדצמבר 2021 והוא נמצא בבידוד במתקן הכליאה של מחוז וושינגטון עד לגזר דינו ב-25 במאי.

אם אתה או מישהו שאתה מכיר היית מִינִיהתעללו בשקט, התקשר ל לאומי מִינִי תקיפה קו חם בטלפון 1-800-656-HOPE (4673). איש צוות מיומן יספק תמיכה סודית, נטולת שיפוט, כמו גם משאבים מקומיים כדי לסייע בריפוי, החלמה ועוד.

קישור מקור