למה איימי ומאט רולוף נפרדו?

המשיכה הלאה. מאט ו איימי רולוף מְזוּעזָע אנשים קטנים, עולם גדול מעריצים כשהודיעו על החלטתם להתגרש לאחר כמעט שלושה עשורים של אושר לכאורה נשוי ב-2015.

האקסים – שחולקים ארבעה ילדים, תאומים ג'רמי ו זך, מולי ו יעקב – חשפו את החלטתם להתפצל באופן חוקי עם הצהרה המבטיחה להישאר לבביים, לא רק לילדיהם אלא גם לעסקיהם.

וזו הבטחה שהם קיימו מאז הפרידה שלהם, עם זאת, היא החליטה להשאיר מאחור את חייה בחווה לאחר שהתחתנה עם אהבתה החדשה, כריס מרק.

איימי לא רק רכשה בית משלה באוקטובר 2019, אלא מאט גם סילק אותה כמזכירת העסק המשפחתי שלהם החל מ-2021, בקשר אושר ב-20 ביולי.

כך, מה עוד אנחנו יודעים על הגירושים של הרולופים ומערכות היחסים החדשות שלהם? המשך לקרוא כדי ללמוד עוד!

אינסטגרם

הם סיימו את גירושיהם במאי 2016.

יותר משנה לאחר שאיימי הגישה תחילה תביעת גירושין, הלהבות לשעבר השלימו את ההסדר במאי 2016.

הם חילקו את רכושם המשותף.

למרות שהם היו פרודים זמן רב, חלוקת זיכרונותיהם וחפציהם עדיין הייתה קשה עבור הבעל והאישה לשעבר. "הסתדרנו עם 'הדברים שלך הם שלך והדברים שלי הם שלי'. אני לא חושב שיש לנו כל סכסוך שם", הודה מאט בתוכנית הריאליטי שלהם. "קצת קשה לחלק 28 שנים של חפצים. שֶׁלָה לא תהליך מהנה."

"זה קשה," איימי מוסכם. "החיים קורים לפעמים, ואנחנו לא מתכננים שזה יקרה לנו. זה פשוט מה שקורה לנו עכשיו".

חגים היו קשים במיוחד.

גם מאט ואיימי לא היו מוכנים לכמה קשה תהיה החופשה הראשונה שלהם כאקסים, במיוחד מכיוון שזה אומר שארבעת ילדיהם נאלצו לחלק את זמנם בין ההורים – כלומר אחד מהם יכול בסופו של דבר להיות לבד באירוע שאמור להיות עם אהובים יחידות. "עובר גירושים, זה באמת הולך להיות חג ההודיה הראשון שלי בלי אף אחד כאן, כאילו אין משפחה", קוננה איימי בפרק אחד של LPBW. "אני נקרע לגבי מה לעשות כי מעולם לא נאלצתי להתמודד עם זה. זה רגע חיים קשה עבורי כרגע".

באותו פרק, מאט הוסיף, "ידענו [divorce] זה הולך להיות קשה, אבל מה שלא הבנו זה שאתה חייב לחלוק את הילדים שלך עם החמות".

היו להם דעות שונות מאוד על מחויבות.

בספרו, נגד הסיכויים הגבוהיםמאט פירט איך היה לו ולאשתו לשעבר מאוד הגדרות שונות של המילה "מחויבות" – למרות שהם מעולם לא ציטטו אותה כמי שמשחקת תפקיד בפיצול שלהם. "בעוד שאיימי מציבה מחויבות בראש הרשימה שלה או קרובה אליה, הייתי שם אותה יותר למטה", כתב. "איימי נוטה להיות יותר סוג של אדם מחויב לאשמה, בעוד שאני רואה את רוב ההתחייבויות – עם כמה חריגים מאוד בולטים – כגמישות וניתנות למשא ומתן."

כמובן, האמירה הזו עוררה סערה בקרב המעריצים ורבים תהו אם רמאות הייתה מעורבת בפרידה. במאי 2020, איימי דיבר על איך מאט לכאורה הסתבך עם חברתו, קארין צ'נדלרבזמן שהם עדיין היו נשואים וסיפרו למעריצים על את החשדות שלה על בגידה בסרטון פייסבוק חי מחדש.

בזמן שהיה להם את חלקם ההוגן בעיות במהלך השנים, איימי ומאט עבדו קשה כדי להסתדר למען התינוק שלהם. הוא אפילו התייחס לחשיבות של "אחדות המשפחה" בכיתוב של תמונה בנובמבר 2019.

קניות שמלות כלה של איימי רולוף
באדיבות איימי רולוף/אינסטגרם

הם שמחים עם אנשים אחרים עכשיו.

מאז שסיים את גירושיהם, מאט המשיך הלאה עם קארין, שהייתה בעבר מנהלת החווה של המשפחה, ואיימי קיבלה מאורס לכריס בספטמבר 2019. מאוחר יותר הם קשרו את הקשר באוגוסט 2021.

"מעולם לא חשבתי שאתחתן שוב, אבל גם קיוויתי לזה! עכשיו כשזה קורה, לא יכולתי להיות יותר מאושרת או מתרגשת יותר", סיפרה הכלה לעתיד. אֲנָשִׁים על אירוסיה בספטמבר 2019.

האם פעמוני חתונה מצלצלים גם עבור מאט וקארין? הוא רמז על האפשרות ב אפריל 2020 כשמעריץ אחד אמר לו "להתחתן" איתה כי "היא אבן חן".

איימי קשרה את הקשר בחוות רולוף.

בפרק ביוני 2021 של LPBW, איימי חשפה שהיא וכריס החליטו להתחתן בחוות רולוף לאחר ששקלו את האפשרויות שלהם עם מקומות לחתונה. "זה היה קשה, אבל לחווה יש נוף יפהפה, ואנחנו פשוט לא יודעים מה הולך לקרות עם COVID, אז קל יותר לקבל את זה שם", קצת אני הסביר המחבר.

מאוחר יותר הראה מאט את "אסם החלומות" שלו שנבנה על הנכס, ששימש במהלך הנישואים של בני הזוג.

"עדיין חושב שנוכל להשלים את המבנה הזה בזמן שאיימי וכריס יוכלו להשתמש בחתונה הגדולה שלהם… יש לי את הצוות הכי טוב שאפשר לעבוד עליו", כתב האב לארבעה ב-17 ביולי, והראה שהקורות עדיין מוכנות .

למרבה המזל, בשבת, 28 באוגוסט, הזוג סוף סוף אמר "אני עושה" באוגוסט 2021 מול 146 מהמשפחה והחברים הקרובים ביותר שלהם, לפי אנשיםה. הכלה הדהימה בחלוק לבן ונוצץ ורעלה, בעוד החתן בחר בחליפה ועניבה. מזל טוב!

קישור מקור