למה אשלי מרטי לא הייתה באיחוד?

למה אשלי מרטי לא הייתה באיחוד?

זה עיטוף! עונה 3 של יאכטת מפרש מתחת לסיפון הסתיים, ובכל זאת חבר שנוי במחלוקת בצוות נעדר באופן ניכר מהמפגש המחודש. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על הסיבה שאשלי מרטי לא הייתה שם יאכטת מפרש מתחת לסיפון איחוד.

לאשלי מרטי הייתה מערכת יחסים שנויה במחלוקת עם גארי קינג

עונה 3 של הסדרה תפסה הרבה רגעים מטורפים אבל אחד הנושאים הכי חמים היה חיבור שהתרחש בין אשלי לבוסון הספינה, גארי קינג, כשהיה שיכור מאוד.

במהלך המיוחד, מארח אנדי כהן שאל גארי, "היית ממש שיכור, אמרת לה להפסיק. מנקודת המבט של הצופה, הותקפת מינית. ככה הרגשת?"

בעוד שגארי הקדים את תשובתו בכך שחשף שהוא ואשלי "אינם חברים", הוא ניגש להגנתו של יליד ניו יורק מפני תגובת הגב הגדולה של הצופים.

"אני לא חושב שהיה מזה משהו ואני חושב שאנשים מאוד נוקשים כלפיה", תיאר גארי את האינטראקציה השיכורה. "אני מודה לכולם על שעמדו בשבילי אבל לא היה בזה כלום ואני מרגיש שכולם צריכים לעזוב את אשלי לבד בנסיבות האלה כי זה לא היה איך שזה נראה."

ה צפו בשידור חי מה קורה המארח ציין שזה יהיה "די רציני" אם התפקידים יתהפכו, במיוחד אם הוא יגיד הערה דומה ל"אתה מלך בתוכי עכשיו" של אשלי.

"אני מבין את זה, אנדי, אני באמת מבין את זה", הגיב יליד דרום אפריקה. "כלומר, זה לא מצב אידיאלי, למען האמת. אני אישית לא הייתי עושה דבר כזה. אבל אני לא יכול להדגיש את זה מספיק, אני רק רוצה שאנשים יעזבו את אשלי בשקט".

למה אשלי מרטי לא הייתה במקום יאכטת מפרש מתחת לסיפון איחוד?

אשלי יצאה לסשן באינסטגרם לייב לפני שידור המפגש כדי להסביר מדוע בחרה לא להשתתף.

"בזמן שהמפגש צולם, כל הדברים עם סצנת חדר השינה יצאו החוצה", היא הבהירה ב-26 ביוני. "ואנשים היו מאוד מגעילים, ופשוט הרגשתי שאני לא רוצה להתמודד עם איתו במהלך המפגש". הדיילת גם התעקשה שהיא לא הייתה מסוגלת "באמת לספר את הצד שלי בסיפור".

כשהמפגש החל, אנדי הסביר את היעדרותה של אשלי כ"אין הופעה".

טים פירסון, חבר צוות שפוטר בעבר וחבר לשעבר, גילה שהוא "דיבר איתה אתמול".

"היא פשוט אמרה שהיא לא צריכה את זה בחיים שלה", הסביר בספיישל. "היא לא הייתה מעוניינת לקחת חלק, אז אני לא מופתע."

בעוד שף מרקוס ספאציאני ניסה להגן עליה והזכיר שהיא הייתה יכולה להיות עסוקה, תבשיל ראשי דייזי קליהר לא היה לי את התירוץ הזה. "כולנו עסוקים, בסדר. לכולנו יש עבודה", השיב היליד האירי במהלך שיחת הווידאו. "לכולנו יש מה לעשות אבל כולנו ידענו שהמפגש המחודש קורה, אז חותכים את ה-b-t המחורבן."

מהו האינסטגרם של אשלי מרטי?

את אשלי מרטי אפשר למצוא באינסטגרם מתחת לידית @ashley.marti97.קישור מקור