למה בריטני ספירס ילדים לא יהיו בחתונה שלה עם סם אסגרי

למה בריטני ספירס ילדים לא יהיו בחתונה שלה עם סם אסגרי

בזמן בריטני ספירס יהיה קומץ חברים קרובים ובני משפחה בהישג יד כדי לראות את החבר שלה ותיק סם אסגרי ביום חמישי, 9 ביוני, בניה היא חולקת בעל לשעבר קווין פדרלייןשון פרסטון בן ה-16 וג'יידן ג'יימס בן ה-15 לא יהיו נוכחים.

"למרות שהבנים לא יהיו נוכחים, קווין והבנים שמחים בשביל בריטני ומאחלים לה ולסם כל טוב בהמשך הדרך", עורך דינו של קווין מארק וינסנט קפלן סיפר TMZ. הוא לא סיפק סיבה מדוע שון פרסטון וג'יידן לא הולכים לטקס.

גם רוב משפחתה של בריטני לא תהיה שם, לפי האתר, מכיוון שהיתה לה הסתכסכות גדולה עם אביה ג'יימי ספירסאמא לין ספירס ואחות צעירה יותר ג'יימי לין ספירס כשהזמרת נאבקה להשתחרר מ-13 שנות השמרנות שאביה הקים ב-2008. שופט סוף סוף העניק לבריטני את החופש שלה על החלטותיה הכלכליות, המקצועיות והאישיות בנובמבר 2021.

אח של בריטני בריאן ספירס יהיה בין 50 האורחים שנכחו לראות את אחותו אומרת, "אני כן", לפי האתר.

ג'יידן חשף שהוא מעריץ גדול של סאם בסשן חי באינסטגרם ב-2020, שם כינה את חובב הכושר "נחמד" ו"בחור ממש טוב". הוא גם זכה לשבחים רבים לאביו, ואמר על קווין, "יש לי את האבא הכי טוב אי פעם. אבא שלי הוא ממש ישו."

בעוד שבריטני וקווין היו נשואים רק שלוש שנים, קשרו את הקשר ב-2004 וסיימו את גירושיהם ב-2007, האיחוד הקצר הוליד את שני בניהם כמעט שנה אחת לתאריך זה מזה. בעוד קווין ובריטני חולקים משמורת משותפת, הבנים גרים בעיקר עם אביהם.

הזמרת "טוקסיק" שמרה את חייה עם בניה מאור הזרקורים הציבורי אך שיתפה תמונה נדירה לצד הבנים שלה באמצעות אינסטגרם במרץ 2021.

"זה כל כך מטורף איך שהזמן טס… הבנים שלי כל כך גדולים עכשיו", כתבה בריטני בכיתוב על איך שניהם היו גבוהים מאמא שלהם, והמשיכה, "אני יודעת… אני יודעת… זה מאוד קשה לכל אמא, במיוחד לאמא כשבנים רואים אותם גדלים כל כך מהר! דבר על מספיק כדי לגרום לך לרדת על הברכיים!"

"יש לי מזל גדול כי שני התינוקות שלי הם כל כך ג'נטלמנים וכל כך אדיבים שבטח עשיתי משהו נכון", המשיכה היפהפייה הבלונדינית, ואז הסבירה, "לא פרסמתי תמונות שלהם במשך זמן מה כי הם ב הגיל שבו הם רוצים לבטא את הזהות שלהם ואני לגמרי מבין את זה".קישור מקור