למה ג'נל בראון עזבה את קודי?  פיצול פרטים

למה ג'נל בראון עזבה את קודי? פיצול פרטים

ממשיך הלאה. נשות אחות כוכב ג'נל בראון עזב בעל קודי בראון אחרי כמעט 30 שנות נישואים, בקשר אושר באופן בלעדי. אבל מה הוביל לפרידה שלהם? המשיכו לגלול לפרטים מאחורי הפיצול שלה מהפטריארך הפוליגמי.

למה ג'נל בראון עזבה את קודי בראון?

"ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", סיפר מקור בלעדית בקשר בדצמבר 2022, והוסיף כי כוכב הריאליטי "גבר עליו".

מערכת היחסים של השניים עלתה בכמה מהמורות קשות בשנתיים האחרונות, החל מהריב בין הקודי לבניהם הבוגרים.

בתוך מגיפת הקורונה, קודי הטיל סדרה של הנחיות קפדניות למשפחה בת 23 כדי שיבקרו זה את זה בבטחה, אבל ג'אנל, יחד עם אחות אחות לשעבר כריסטין בראוןסירב לציית לכללים שלו, בטענה שהם מגבילים מדי.

במהלך פרק בינואר 2022 בסדרת TLC של המשפחה, ג'אנל חשפה שקודי רמזה שהיא לא "נזהרת" בנוגע לחיים החברתיים של הבנים גייב וגריסון.

"אני חושב שאתה מבין את התמונה הגדולה שיש לי, ואני רוצה שתכבד את זה, בסדר?" אמר קודי בזמנו.

"אתה יודע, לעזאזל," ירתה ג'אנל בחזרה, לפני שחשפה שהיא תבלה את חג ההודיה 2020 עם הילדים שלהם במקום קודי.

נישואיהם של בני הזוג לשעבר ספגו מכה נוספת בנובמבר 2021 כאשר כריסטין הודיעה שהיא עוזבת את איש העסקים לאחר יותר מ-25 שנות נישואים.

לאחר פרידתו מאשתו השלישית, קודי הרגיש שג'אנל בוחרת בכריסטין על פניו למרות שהסביר שהוא תמיד רצה שארבעת נשותיו "יקיימו יחסים קרובים".

"אני מתחנן לג'אנל לקשר קרוב יותר", אמר קודי בפרק בנובמבר 2022, והוסיף כי הוא "מרגיש כמו [Janelle’s] דוחה את זה ופשוט בוחר להיות אחד עם כריסטין."

מאוחר יותר פתחה ג'נל על כך שהיא מרגישה שהיא תקועה באמצע הפרידה שלהם בגלל מערכת היחסים הקרובה שלה עם בישול עם רק כריסטין כוכב.

"עכשיו מערכות היחסים [have] השתנה. אמרנו כמה דברים מאוד קשים לקודי. עכשיו זה שונה," אמרה ג'אנל, והוסיפה, "אני ארורה אם אני עושה את זה ולכל הרוחות אם לא."

האם ג'נל בראון עדיין רוצה נישואי רבים?

ג'אנל חשפה בעבר שהיא חושבת מחדש על חייה כפוליגמית. "תפסתי את עצמי בשבועות האחרונים ממש משקף ואומר, 'בסדר, תראה: האם אני עדיין בוחרת בנישואי רבים?'" אמרה ג'אנל במהלך פרק בינואר 2022. "כן, אני עדיין בוחר בזה, אבל הייתי חייב [make] ההחלטה המודעת הזו עם עצמי".

"הייתי צריך לחשוב באמת. הילדים שלי כמעט גדולים ואין צורך עצום להישאר יותר. זו הייתה דרך נפלאה לגדל ילדים", הוסיפה באישום הווידוי שלה. "עם קודי ואני כרגע, היחסים שלנו די מתוחים. ואתה יודע, קל להתרחק."

כמה ילדים יש לג'אנל וקודי בראון?

ג'אנל הפכה לאשתו השנייה של קודי בינואר 1993. בזמן הטקס הרוחני שלהם, הוא היה נשוי כחוק ל מרי בראון במשך כמעט שלוש שנים, כשהם נישאו באפריל 1990.

בכמעט 30 שנות נישואיהם, הזוג לשעבר קיבל את פני שישה ילדים משותפים: הבן לוגן בראון במאי 1994, הבת מדיסון בראון בנובמבר 1995, הבן האנטר בראון ב-1997, הבן גאריסון בראון באוקטובר 1998, הבן גבריאל בראון ב-2001 והבת. סוואנה בראון בדצמבר 2004.

קישור מקור