למה היא לא תשחק את 'משחק' של החיים המלכותיים

לא מתאפק. מייגן מרקל אמרה שהיא לא תשחק את "משחק" חיי המלוכה.

במהלך ראיון עם ניו יורק כתבי עת החתך פורסם ביום שני, 29 באוגוסט, Meghan, 41, אמרה שהחוקים הנוקשים לגבי פרסום תמונות משפחתיות היו דוגמה אחת למה שהפך את החיים כמלכותי למאתגרים כל כך. "יש ממש מבנה שבאמצעותו אם אתה רוצה לשחרר תמונות של ילדך, כבן משפחה, תחילה עליך לתת אותן לרויאל רוטה", אמרה לרשת.

Royal Rota הוא מאגר העיתונות של בריטניה המכסה את משפחת המלוכה.

"למה שאתן לאותם האנשים שקוראים לילדים שלי את המילה N שלי תמונה של הילד שלי לפני שאוכל לשתף אותו עם האנשים שאוהבים את הילד שלי?" ה חליפות שאל אלום. "אתה תגיד לי איך זה הגיוני ואז אני אשחק במשחק הזה."

לפני שהתחתנה עם משפחת המלוכה, הדוכסית מגהן עדכנה באופן קבוע את מעריציה דרך הבלוג שלה שנגמר כעת, הטיג. היא גם דיברה על המאבקים שלה לחיות חיים פרטיים יותר לאחר שהחלה לצאת עם בעלה כיום, הנסיך הארי, בשנת 2016. "זו הייתה הסתגלות גדולה – הסתגלות ענקית לעבור מאוטונומיה מסוג זה לחיים אחרים", אמרה אם לשניים. החתך.

מגהן התבטאה נגד אורח החיים של משפחת המלוכה שבוע לאחר שחשפה כי נאלצה להמשיך בסיור באפריקה המלכותית לאחר שהחדר של בנה ארצ'י עלה באש.

AP/Shutterstock

במהלך פרק הבכורה של הפודקאסט שלה, "ארכיטיפים", ב-23 באוגוסט, היא חשפה כי שריפה פרצה בחדר הילדים בו שהה ארצ'י, בן 3, בזמן שהיא והארי, בן 37, ביקרו באפריקה בספטמבר 2019.

"כשיצאנו לסיור שלנו בדרום אפריקה, נחתנו עם ארצ'י", פתחה מגהן. "ארצ'י היה מה, בן 4 וחצי חודשים. וברגע שנחתנו, היינו צריכים להוריד אותו ביחידת הדיור הזו שגרמו לנו להישאר בה".

היא המשיכה, "הוא עמד להתכונן לרדת לשינה שלו. הלכנו מיד לאירוסין רשמית בעיירה הזו שנקראת ניאנגה, והיה הרגע הזה שבו אני עומד על גדם עץ ואני נושא את הנאום הזה לנשים ונערות, ואנחנו מסיימים את האירוסין, נכנסים לאוטו והם אומרים 'היתה שריפה במעון'. מה? 'היתה שריפה בחדר התינוק'. מה?"

בני הזוג מיהרו לחזור לבית המגורים ומצאו את המטפלת שלהם "בשטפונות של דמעות".

"היא הייתה אמורה להשכיב את ארצ'י לשנת הצהריים שלו, והיא פשוט אמרה, 'אתה יודע מה? תן לי פשוט ללכת לאכול חטיף למטה'. והיא הייתה מזימבבואה, ואהבנו שהיא תמיד הייתה קושרת אותו עליה, את גבה עם בד בוץ, והאינסטינקט שלה היה כמו, 'תן לי רק להביא אותו איתי לפני שאני מניח אותו'", נזכר מגהן. "בפרק הזמן הזה שהיא ירדה למטה, התנור בחדר הילדים עלה באש. לא היה גלאי עשן. מישהו במקרה פשוט הריח עשן במסדרון נכנס פנימה, האש כובתה."

למרות היותם "דומעים" על התקרית, יליד קליפורניה אמר שהם נאלצו לחזור לאירוסים מתוכננים נוספת בסיור.

"הייתי כמו, 'אתה יכול פשוט לספר לאנשים מה קרה?' וכל כך הרבה, אני חושב, מבחינה אופטית. הפוקוס בסופו של דבר הוא על איך זה נראה במקום איך זה מרגיש", היא המשיכה. "וחלק מההאנשה והפריצה של התוויות האלה והארכיטיפים האלה והקופסאות האלה שאנחנו מכניסים אליהן היא הבנה מסוימת של הרגעים האנושיים מאחורי הקלעים שלאנשים אולי אין שום מודעות אליהם ולתת אחד לשני לשבור. בגלל שעשינו – היינו צריכים לעזוב את התינוק שלנו".

חודשים ספורים לאחר הסיור, הארי ומייגן הודיעו על תוכניותיהם לפרוש מתפקידם המלכותי הבכיר ולהפוך ל"עצמאיים כלכלית" בינואר 2020.

קישור מקור